Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Zonguldak Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Zonguldak Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Zonguldak uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Zonguldak Şehrinde Gezilecek Yerler

Zonguldak şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Zonguldak Uçuşları

Zonguldak şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Karadeniz’in taş kömürü ünlü olan Zonguldak şehrine gitmek için ultrabilet.com adresinden Zonguldak uçak bileti seçeneklerini inceleyebilirdiniz. Zonguldak ilinin adı tarih boyunca birkaç kez değişime uğramıştır. İlk adı ise Sandrake’dir. Zamanla son adını almıştır. Milatta Önceki 2500’li yıllara dair uzanan bir tarihi geçmişi vardır. Hattiler, Hititler, Pers, Selçuklu ve Osmanlı gibi birbirinden farklı kültüre sahip bir çok uygarlık bu topraklarda yaşamıştır. 7. Yüzyılda Zonguldak’ın bir liman şehri olabileceğini fark ettikten sonra limanlar kurulmuştur. İlk kömür ise 1848 yılında ortaya çıkarılmış ve sonrasında bunun için ocaklar açılmaya başlanmıştır.

Ankara, İstanbul, Konya, Adana, Zonguldak uçak bileti seçeneklerini ultrabilet.com adresinden bulabilirsiniz. %50’si ormanlık alana sahip olan bu şehirde ulaşım şehrin merkezinden oldukça kolay bir ulaşılabilirliğe sahiptir. 1934 yılında ilk demir yolu yapılmaya başlanmış ve 3 sene sonra kullanıma açılmıştır. Zonguldak ilinden Ankara ve Karabük illerine bağlantılı bir demir yolu vardır. Zonguldak garına otobüs ya da taksi ile ulaşım oldukça basit ve hızlıdır. Kara yolu açısından bir ticaret merkezinde değildir ancak şehir bu konuda da iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir. Hava yolunda ise 1946 yılında askeri ulaşım için kullanılan hava alanı daha sonralarında sivillere açılmıştır ancak sonrasında iç içlerine bağlanmıştır.

Batı Karadeniz’in özel şehri olan Zonguldak’a gitmek için Zonguldak uçak bileti firmaları size en uygun bilet seçeneklerini sunacaktır. Tarih denildiğinde geniş bir alana sahip olan Zonguldak için ilk aklan gelen Ereğli Müzesidir. Bu müzenin bir diğer adı ise Halil Paşa Konağıdır. Hidâyetullah Câmii, Gâzi Süleymân Paşa Câmii, Orhan Gazi Camii ise görülmesi gereken tarihi yerlerdendir. Yayla yaşantısını sevenlerinde iki seçeneği vardır; bir tanesi Bölüklü Yayla diğeri ise Alaplı Yaylasıdır. Yaylalardan sonra ise doğaya merakı olanları Çitdere Tabiat Koruma alanı bekliyor. Zonguldak denildiğinde aklan ilk gelen mağaralar ise meraklısına oldukça güzel bir seçenek sunmaktadır. Gökgöl Mağarası ve Cehennem Ağzı Mağarası ilk seçeneklerden olacaktır. Kaplıca arayanlara ise ilk seçenek Kozlu Kaplıcası olacaktır. Tüm bu saydıklarımızın haricinde birçok kale ve kaplıcaya ev sahipliği yapmaktadır. Zonguldak her alanda kendini geliştirmiş ve geçmişten gelen hazinelerini korumaya devam etmiştir.


Zonguldak Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Zonguldak%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Zonguldak Haritada Göster

Zonguldak

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 49 dakika
  • Ankara 45 dakika
  • İzmir 1 saat 11 dakika
  • Antalya 1 saat 11 dakika
  • Adana 1 saat 16 dakika
  • Afyonkarahisar 55 dakika
  • Ağrı 1 saat 47 dakika
antalya transfer