Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Ucuz Sivas Otobüs Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Ucuz Sivas Otobüs Bileti

Ucuz Sivas Otobüs Bileti

Popüler Komedi Filmleri Nelerdir? Online Bilet Karşılaştırma Sivas Otobüs Bileti firmaları arasında en uygun yolculuğunuzu göreceğiniz bir wep sitesi.

 

Komedi türü dünyanın her yerinde izleyicisi olan bir türdür. Çünkü gülmek bütün En Uygun Sivas Otobüs Bileti mahsus bir durumdur. Bundan ötürüdür ki; ülkemizde de komedi türündeki filmler bir hayli popülerdir.

 

ÜLKEMİZDE EN POPÜLER OLAN KOMEDİLER

 

Geçmişten günümüze popüler olan filmlere göz atıldığında bu filmlerin çoğunun komedi filmi olduğunu görürüz. Hatta film deyince Sivas İstanbul Otobüs Bileti aklına ilk gelen birçok film komedi türündendir. 1921 yapımı, Şadi Fikret Karagözoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği “Bican Efendi” filminden bu yana çekilen sayısız komedi filmlerinden başta geleni “Hababam Sınıfı” serisidir. Bu seri günümüzde de popülerliğini korumaktadır.

 

GÜNÜMÜZDEKİ POPÜLER KOMEDİ FİLMLERİ

 

Son yıllarda yerli sinema seyircisinin artmasıyla, komedi türündeki film sayısında da büyük bir artış yaşanmaktadır. Hemen her hafta komedi türünde film ya da filmler vizyona girmekte, kimi ilgi çekmekte, kimi ise boş salonlara oynamaktadır.

 

Son dönemde vizyona giren komedi filmleri içinde Otobüs Bileti en ilgi duyulanı; Recep İvedik  serisi olmuştur. Gişe rekorları kıran bu filmi, Düğün Dernek serisi izledi. Düğün Dernek filminde başrolleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaştı. Bunların dışında Cem Yılmaz’ın; Arog, Gora filmleriyle, Ata Demirer’in; “Eyvah Eyvah” serisi de epey ilgi çekip popüler olmuşlardır.

 

Vizontele serisi, Organize İşler Bunlar, Hokkabaz gibi filmlerin yanı sıra; daha yakın zamanda; Çakallarla Dans, Dedemin Fişi, Aile Arasında, Yol Arkadaşım, Kardeşim Benim gibi filmlerde ciddi derece popüler olmuş filmlerdir.

 

YEŞİLÇAM’DA POPÜLER OLAN KOMEDİLER

 

Kemal Sunal, Şener Şen, Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Münir Özkul ve Adile Naşit gibi isimlerin damga vurduğu bu dönemde çekilen filmler halen kendilerine izleyici bulabilmektedirler.

 

Hababam Sınıfı, Tosun Paşa, Salak Milyoner, Köyden İndim Şehre, Süt Kardeşler,  Şaban Oğlu Şaban, Kibar Feyzo, Mavi Boncuk, Gülen Gözler, Neşeli Günler filmleri dönemin en komik filmleri arasında yer alır.

antalya transfer