Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Uçak Bileti

Uçak Bileti

Eksiksiz Bir Tatile Kaç Valizle Çıkılır? Buna Uçak Bileti alarak başlamalıyız elbette sizler için paylaşıyoruz.

İnsanlar tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için sabırsızla beklerler bu güzel molayı. Tatil planlamaları yapılırken birbirinden farklı konseptler de seçenekler bulunmaktadır. Bu seçimi yaptıktan sonra yapılacak tek şey kalır: valiz hazırlamak. İnsanlar tercih ettikleri sezon ve gidecekleri lokasyonu göz önünde bulundurarak valizlerini hazırlamalıdır. Gidecekleri bölge hakkında internetten ya da daha önce o bölgeye gitmiş insanlar özellik ile bayanlar dan bilgi almalı, gerekli malzemeler ve eşyaların listesi çıkarılmalıdır.

 

Valizde Neler Olmalı?

 Uçak bileti ile aynı zamanda yapacağınız doğru tercih anlamında kendinizi ifade etmiş olacaksınız ancak. Valizinizde olmazsa olmazlar hijyen malzemeleridir. Ayrıca kişinin kullandığı ilaçlar, tırnak makası, tansiyon aleti gibi özel eşyalar da unutulmamalıdır. Tatilin süresine göre götürmeleri gereken valiz sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama bir tatilin 10 gün sürdüğünü düşünerek hazırlanacak valiz sayısı başı 2 adet büyük boy valiz olarak düşünülebilir. Bir adet büyük boy valizi mayo-bikini, plaj havluları, plaj çantası, ayakkabı ve terlikler, şapka, güneş kremleri, palet ve şnorkel gibi deniz aksesuarlarına ayrılmalıdır. Ayrıca valizlerde yerden tasarruf etmek için değişik katlama yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemleri internetten araştırma yaparak kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Kaç Parça Eşya Götürmeli?

10 gün için 5 adet tişört, 5 adet askılı bluz, 3 adet elbise ve 5 adet şort olmalıdır. Yanınızda götüreceğiniz giysilerin birbiriyle uyumlu renklerde olmasında fayda var. Buna göre her bir giysinize uyacak ayakkabı ve çanta taşımanıza gerek kalmayacaktır. Gündüz için çanta seçimini sırt çantasından yana yaparak havlunuzu, kitabınızı ve özel eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 10 günlük bir tatil için 5 adet mayo-bikini, 2 adet plaj giysisi ve 2 adet şapka almalısınız. Güneş gözlüğünüzü götürmeyi sakın unutmayın.

 

Eğer akşamları olarak şık mekanlara gitmeyi planlıyorsanız valizinize mutlaka 2 adet şık elbise, 1 adet topuklu ayakkabı ve bunlara uygun bir portföy çanta koymalısınız. Bizim sayfamızdan Online Ucuz Uçak Bileti Almaya devam edin kazanan siz olun.

antalya transfer