Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Trabzon Sivas Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Sivas Hava Durumu

( Sivas )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Sivas%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Sivas Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

269 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

51 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Sivas Gezilecek Yerler

Sivas gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Trabzon Sivas Uçuşları

Trabzon - Sivas uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi’nin incisi harikalar diyarı Trabzon, doğallığı, ve masmavi denizi ile ün kazanmıştır. Şehrin hem insanı hem iklimi dikkatleri üzerine çekmektedir. Gelişmişliğini de görmemezlikten gelemeyiz tabi. Her mevsim yağışlı ve her mevsim yemyeşildir. Örf adetleri gelenek ve görenekleri ile tamamen tüm şehirlerden farklıdır. Şehir hem hayvancılık hem de tarımcılık ile geçimini sağlamaktadır. Ancak balıkçılık her ikisini geçmiş bir durumdadır. Burada fındık, çay, yaş sebze ve meyve ile ihracat ve ithalat yapılmaktadır. Her ülkeden ve şehirden şehre ulaşmak için birden çok alternatif vardır. Ülkemizin her yerinden otobüs ile ulaşım mümkündür. Tüm şehirlerden Uluslararası Havalimanına inen birçok sefer bulunmaktadır, Uçak Bilet Firmaları Trabzon uçak biletilerini ultrabilet.com web sitesinden satışa sunmaktadır.
Trabzon şehrinin neresinde ikamet ederseniz edin yeşilin başka bir tonu ile uyanırsınız. Şehir merkezinde Sürmene de veya Uzungöl gibi yakın bölgede konaklama için onlarca otel mevcuttur. Trabzon bu konuda fazla alternatife sahiptir.  Muhlama dediğimizde aklımıza ilk Trabzon gelir çünkü kahvaltının vazgeçilmezidir . Akçaabat Köfte, Kıymalı Kapalı Pide, Sarambula ve sayılacak yüzlerce çeşit mevcuttur. Üstüne Hamsiköy sütlacı mükemmel olacaktır. Trabzon büyük bir şehir her bir noktasında yapılacak binlerce aktivite vardır. Gece hayatı, canlı müzik verdikleri kafeler, sahildeki mekanlar, otellerde verilen eğlenceler özellikle öğrenci kısmını etkilese de halkı asla bu konuda geri kalmamaktadır. Ulaşımda da oldukça seçenek sunan Trabzon şehrimizin içinde ulaşım dolmuş, otobüs veya taksi ile mümkün elbette, otobüslerde kullanılan Takkart ile şehrin her yerine ulaşabilirsiniz. Otogarından hem şehre komşu illere hemde diğer illere karayolu üzerinden ulaşım mümkün. Sivas şehrimiz bildiğimiz üzere Trabzon şehrinin güneyinde yer almaktadır. Sivas şehrinden Trabzon ilimize ister karayolu isterseniz de havayolu ulaşım seçenekleri vardır. Ancak genelde istatistiklere göre acil bir durum olmadığı sürece Sivas halkı Trabzon’a gelmek için otobüs ve özel araç ile ulaşım gerçekleştirir. Başka şehirden Sivas şehrimize gelmek için Sivas uçak biletinizi alırsanız hem Sivas’ı gezmiş hem de arasında sadece dört saat olan Trabzon şehrimizi görmüş olursunuz.


Sivas Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

 

 

antalya transfer