Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Trabzon Lviv Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Lviv Hava Durumu

( Lviv )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Lviv%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Lviv Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1575 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 50 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Atlas Global

Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Lviv Gezilecek Yerler

Lviv gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Trabzon Lviv Uçuşları

Trabzon - Lviv uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan ilimizdir. Bu ilimiz 786.326 nüfusa sahiptir. Trabzon Türkiye’nin en büyük 28. İlidir. 17 ilçesi vardır en büyük ilçesi Ortahisardır. En küçük ilçesi ise Dernek pazarıdır. Karadeniz’e kıyısı olan diğer ülkelerin limanları İle bağlantısı vardır. Dört mevsimi yağışlı olduğu için balıkçılık alanında önmeli bir gelişme göstermiştir. Bitki örtüsü ormanlardır. Evleri genellikle ahşaptandır. Nüfusun büyük bir çoğunlu kırsal kesimlerde yani köylerde yaşamaktadır. Trabzon halkı gelenek göreneklerine, örf ve adetlerine de oldukça bağlıdır. Tarih açışsan da oldukça önemli bir yere sahiptir. En önemli tarihi yerleri Sümela manastırı, Ayasofya ve kuştul manastırıdır. Trabzon Hamsisi İle oldukça ünlüdür. Aynı zaman da Trabzonun son derece ün kazanmış fındığını da unutmamak gerek. Trabzon havalimanı hemen merkezdedir. Uçak Bilet Firmaları  her sezon en uygun fiyatlarla hava yolu ulaşımını arttırmaktadır.
Lviv Ukrayna da yer alan bir ildir. 723.605 nüfusa sahiptir. İkinci dünya savaşı zamanında Polonya’ların yaşadığı bir şehirken, Polonya’nın Batı’ya kaydırılması ile Ukrayna’nın topraklarına dahil olmuştur Lviv. Kilisleri, müzeleri, ve opera binası İle oldukça ünlü bir şehirdir. Kent iki büyük Üniversiteye ev sahipliği yapar. Genellikle derslerde İngilizce normal yaşamda ise Rusça dili kullanılır. Euro 2012 şampiyonası burada yapılmıştır. Kültürel yapı bakımdan oldukça önemli bir ildir. Şehirde Polonyayalılar, yahudiler, Ukraynalılar, Almanlar ve bir çok ırkı bu şehirde görmek mümkündür. Lviv saati ile Türkiye saati atasında her hangi bir fark yoktur. Lviv ekonomik olarak diğer şehirlere göre oldukça ucuz bir yerdir. Turkiye’den cok az bir parayla burada bir kaç günlük seyahat etme sansiniz olabilir.

Lviv’den Trabzon ilimize gelen turistle Istanbul üzerinden aktarmalı bir sekilde ulaşım sağlamaktadır. En uygun uçak bileti ultrabilet.com web sitesinden satın alabilirsiniz. Havalimanına geldikten sonra dilerseniz servis veya taksi ile sehir merkezine gidebilir en kısa zamanda konaklamak istediğiniz yerde bulunabilirsiniz. Oteller, kiralık evler veya apart gibi yerlerde çok uygun fiyata konaklama sansiniz vardır. Şehrin her bir yanını görmek istiyorsanız eğer size bir kaç gün yetmeyebilir. Uzun bir zaman planlaması yapmanızda fayda vardır.

antalya transfer