Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Trabzon Kayseri Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Kayseri Hava Durumu

( Kayseri )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kayseri%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kayseri Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

421 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 3 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global

Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Gezilecek Yerler

Kayseri gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Trabzon Kayseri Uçuşları

Trabzon - Kayseri uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Bulundukları konum ve doğal güzellikleri ile her dönem gözde şehir olmayı başarmış olan Trabzon ve Kayseri’ye gitmek için ultrabilet.com adresinden Trabzon Kayseri uçak bileti seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Trabzon’a bir kere gitmişseniz tüm tatil süreniz boyunca tadını çıkarabileceğiniz bir şehirdesiniz demektir. Muazzam bir doğası olan bu şehirde ister yeşil alanlarda yürüyüş yapın isterseniz Karadeniz’in sert sularını manzara alıp bir bardak çay için. İsterseniz de korunmaya her dönem devam eden yaylalarında yaz tatilinizi geçirin. Trabzon size inanılmaz fazla sayıda seçenek sunacaktır. Tarihi mekanların meraklıları içinde Trabzon bir numaralı şehir olabilir. Sümela Manastırı’nı ziyaret etmediyseniz buraya gidebilirsiniz. Her ne kadar fotoğraf çekilmek gibi bir niyetle bu manastır kullanılsa da özellikle tarihi yapıların ve mimarilerin meraklılarının hala değer verdiği bir manastırdır. Trabzon uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Kayseri uçak bileti firmaları size tarihleri boyunca inanılmaz bir şekilde gözde olan bu şehirde gezinmeden önce en ucuz uçak biletlerini ultrabilet.com adresi üzerinden temin edecektir. Tarihi yapıların merakıyla tüm Trabzon’da gezmek isteyenleri ikinci olarak Ayasofya Müzesi’ne alalım. 1250 – 1260 yıllında inşa edilen bu kilise inanılmaz eski mimarisi ve yüksek kubbesi ile oldukça ilgi çekici durmaktadır. Peki Tüm Trabzon’u tepeden izlemek ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise sizi Boztepe’ye alabiliriz. Mükemmel şehrin manzarasını izleyebileceğiniz nokta, tam olarak burası olacaktır. İster gece ister gündüz buraya çıkıp bir bardak çay içerken tüm şehri kuşbakışı izleyebilirsiniz. Eşsiz bir tat ve huzur veren Boztepe’ye çıktığınızda o civarda olan mekanlarda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz.

ultrabilet.com adresinden en ucuz Kayseri uçak bileti seçeneklerini bulduktan sonra hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Kayseri denildiğinde akla ilk yemekleri ya da Erciyes Dağı gelmektedir. Şehir Erciyes’in eteklerine kurulu olduğu için bu durum da tabi normaldir. 1200’lü yıllarda Selçukluların kurduğu en önemli şehirlerden biri olan Kayseri’nin tarihi inanılmaz doludur. Birçok savaşa tanıklık etmiş ve birden fazla medeniyetin yaşadığı topraklar olmuştur. Sadece yemekleriyle değil aynı zamanda tarihi ve içindeki doğal güzellikleri ile bir marka olabilecek şehirdir.

antalya transfer