Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Trabzon Dalaman Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Dalaman Hava Durumu

( Dalaman )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Dalaman%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Dalaman Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1056 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 54 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Gezilecek Yerler

Dalaman gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Trabzon Dalaman Uçuşları

Trabzon - Dalaman uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Doğasıyla birçok yere fark atan Trabzon ve Dalaman’a gitmek için en uygun uçak biletini ultrabilet.com adresinden Trabzon Dalaman uçak bileti şeklinde aratabilirsiniz. Karadeniz turu yapmak isterseniz ilk gideceğiniz yeri buradan seçebilirsiniz. Trabzon’ ilk kez geliyorsanız kesinlikle uğrayacağınız ilk nokta Sümela Manastırı olmalıdır. Dizilere, filmlere konu olan bu manastırı kesinlikle yakından görmelisiniz. Şehir merkezine çok fazla uzak olmayan manastır için “Meryem Ana” manastırı da denilmektedir. Tam manasıyla derin bir tarihin temsilcisi olan Sümela Manastırı’nı görmeden Trabzon’dan ayrılmamalısınız. Trabzon uçak bileti fiyatlarını anında ultrabilet.com adresinden inceleyebilir ve bütçenize en uygun uçak biletini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Muazzam doğası ile bir marka olan Trabzon’a gitmek için ultrabilet.com adresinden Trabzon Dalaman uçak bileti firmalarının sizin için ayarladığı uygun bilet fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Şehir merkezinde de tarihin çok fazla izini halen taşımakta olan Trabzon’un akıllara ilk getirdiği gezi noktalarından biri de Trabzon Kalesi olmaktadır. Milattan Sonra 5. yüzyılda inşa edilen bu kale için vakti zamanında Evliya Çelebi şöyle söylemiştir; “Dağ tarafında cehennem kuyusuna benzer bir derin hendeği vardır ki yetmiş yedi adam girer. Safi kesme kayadır. İçinde camii, muhafazacı evleri, mahzenleri, cebehâneleri vardır.” Bu kalenin dışarıdan da görüntüsü eşsiz ve görkemlidir. Etrafı yeşilliklerle dolu olan bu kaleye uğramadan Trabzon’dan ayrılmamalısınız. Sümela Manastırı için Maçka ilçesine gitmek gibi bir planınız varsa hazır oradayken tarihi Milattan Sonrasına kadar uzanan Vazelon Manastır’ına da uğrayabilirsiniz. Tabi ki dev yeşilliğin arasında olan bu görkemli manastırının kurucusu ya da kim tarafından inşa edildiği konusunda kesin bir bilgi yoktur. İşlemeleri ve mimari yapısıyla Sümela’dan daha farklıdır.

Modern dünyanın ve insanların doğasını bozamadığı Dalaman’a gitmek için ultrabilet.com adresinden Dalaman uçak bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Son dönemlere kadar değeri anlaşılamayan Dalaman bu durumu avantaja çevirmiştir. Çok fazla keşfedilemediği için bugün hala içerisinde inanılmaz şekilde doğal koruduğu doğal güzellikleri vardır. Geç keşfedilmesi bugün Dalaman’ı el değmemiş bir cennet yapmıştır. Havalimanının yapılması ile bir anda gözler oraya çevrilmiştir ve buna rağmen henüz Dalaman doğal güzellikleri zarar görmeyen nadir yerlerden olmaya devam etmektedir.

antalya transfer