Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Trabzon Cidde Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Cidde Hava Durumu

( Cidde )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Cidde%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Cidde Yerel Saati

17:04 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2142 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 Saat 21 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Flynas, Saudi Arabia Airlines

Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Cidde Gezilecek Yerler

Cidde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Trabzon Cidde Uçuşları

Trabzon - Cidde uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin karadeniz bölgesinde bulunan Trabzon ilimiz iklimi yazın sıcak kışın soğuk geçer. İlkbahar ayları yağmurlu ve şişli sonbahar ayları ise oldukça güzeldir. Trabzon ilimiz oldukça nemli bir iklime sahiptir öyle olurki nem oranı %99’lara kadar çıkmaktadır. En az yağmur yağan ayları Temmuz ve Ağustos ayları en soğuk aylar ise Ocak ve Şubattır. Karadeniz Bölgesinin en çok gelişmiş olan ili sayılan Trabzon 758.237 nüfusu ile Büyükşehir ünvanında yerini almıştır.

Trabzon ili ne bağlı Düzköy, Köprübaşı, Beşikdüzü, Dernekpazarı, Ortahisar, Yomra, Caykara, Arşın, Vakfıkebir, Hayrat, Maçka, Çarşıbaşı, Akçaabat, Araklı, Of, Salpazarı, Sürmene, Tonya olmak üzere toplam 18 ilçesi vardır. Trabzon ili için ulaşımda havayolu, karayolu, demiryolu ve çoğu ilden deniz yolu ile ulaşım sağlanır.

Trabzon da gezilecek yerler anlatmakla bitmez bunlardan başlıca bahsedersek ilk olarak uzun gol ayder yaylası çalköy mağarası ve sürmene manastırı olarak sıralayabiliriz. Trabzon ilinde havayolu ulaşımını sağlayan Trabzon havalimanı mevcuttur. Bu buradada tüm Uçak Bilet Firmaları faliyet göstermektedir. Yurtdışı seyahat için en çok havayolu ulaşımı ile gerçekleşmektedir.

Suudi Arabistan’nın en büyük ikinci kenti olan Cidde Kızıldeniz’in kıyısında kalan liman kentidir. Aynı zamnda Mekke’nin limanı ve denizyolu ile ulaşım sağlayan hacıların karaya çıktığı yerdir. Havayolu ulaşımında geçiş yeridir Cidde. Mekke’ye giden her vatandaşın mutlaka uğrayacağı yerdir aynı zamanda, Trabzon ilimizden buraya en uygun uçak bileti ile aktarmalı bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Burada. Para birimi Suudi Arabistan Riya’dır ve türk vatandaşlar buraya gitmeden dövüz bürolarından para birimini değiştirmektedir.

Resmi dili Arapça olan şehrin içinde tercümanlar bulunmaktadır. Bu. Yüzden iletişim sıkıntısı yaşanmamaktadır. Trabzon’dan Cidde şehrine gitmek eskiye nazaran ulaşım çok daha kolaydır. havayolu ulaşımı ile dünyanın her yerine ulaşım gerçekleştirmektedir.  İstanbul havalimanından Cidde şehrine direkt uçuşlar sağlanmaktadır. Bu yüzden Türkiye’nin diğer şehirlerden genelde ilk olarak İstanbul havalimanına uçuş gerçekleşir. Buradan diğer bölgelere en uzak bölgeye bile maximum dört saatte ulaşmak mümkündür. Cidde şehrine gitmek için en ucuz uçak bileti için ultrabilet.com web sitesinden satın alabilir veya müşteri hizmetleri ile görüşerek rezervasyon yaptırılabilir.

antalya transfer