Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Trabzon Bakü Uçak Bileti 49 Euro'dan Başlayan Fiyatlarla
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Bakü Hava Durumu

( Bakü )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Bak%C3%BC%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Bakü Yerel Saati

14:22 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

859 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 38 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Onur Air, Atlasglobal

Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bakü Gezilecek Yerler

Bakü gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Trabzon Bakü Uçuşları

Trabzon - Bakü uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Karadeniz’in cenneti ve bölgenin doğu bölümünde kalmakta olan ilimiz Trabzon karadeniz sahili ile Zigana Dağları arasında kalmaktadır. Yüzölçümü çok değildir. Giresun ilinin ilçesi olan Eynesil’ in batısında kalıp hemen güneyinde de Gümüşhane ilimize bağlı Torul ilçesi kalmaktadır. Şehrin 786.326. nüfusu mevcuttur ve her sayımda artış gözlemlenmiştir. Burada bulunan Boztepe dünyaca ün kazanmıştır aynı zamanda yine Karadeniz Bölgesi’nde aynı ismi taşıyan Ordu Göztepe de vardır.

Şehir masmavi denizi ile yemyeşil doğasıyla adeta bir cennet görünümüne sahiptir. Birçok deresi bulunan şehirde başlıca;  Değirmendere, Yanbolu, Fol, Ağasar, İskefiye, Kalenima, Karadere, Küçükdere, Koha, Sürmene, Solaklı, Baltacı deresi, Sera Deresi şehir için büyük avantaj sağlamaktadır.

Trabzon ilimiz çok eski bir tarihe sahiptir, Osmanlı Dönemi’nde burası önce eyalet ve sancak olarak şehzadeler tarafından idare edilse de 16. Yüzyılda merkezi Batum olan Lazistan Sancağı birleştirilerek eyalete dönüştürülmüştür. 1867 yılında Trabzon’da büyük bir yangın çıkmasıyla birçok yer ve insan hayatını kaybetmiştir. Fakat şehir yeniden inşa edilmiş. Ve Lazışta, Gümüşhane, Canik Sancakları da Trabzon’a bağlanmıştır. Bunun üstünde Trabzon birçok olay yaşar birçok insan kaybeder fakat sürekli yeniliğe giderek geride kalmamayı başarır. Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları ile birlikte Trabzon iliyle yakından ilgilenerek cumhuriyetin kuruluşundan sonra Trabzon’u il olarak kabul ederek ülkemize 61 nolu il olarak eklemişlerdir.

Trabzon halkı adet , yaşam tarzı , gelenek ve görenek bakımından kendine ve yöreye özgü özellikler taşıyarak şehir dışından gelen halkı da dışarıda bırakmadan kendilerine yakından ilgilenmektedirler.

Halk dışarıya çok dönük olup özellikle Bakü şehrini  sürekli ziyaret etmektedir. Burası ile aile bağı kurmaktadırlar. Bakü bildiğimiz üzere Karadeniz illerine çok yakın bir şehirdir. Uzak illerden Uçak Bilet Firmalarından uygun uçak bileti satın alabilir bazen direkt uçuş sağlarken bazen ise Trabzon Giresun gibi illere geldikten sonra denizyolu ile ulaşın sağlanmaktadır.  Bakü’ye gezmek için giden kişi sayısı her yıl milyonları bulmaktadır. Görülmeye değer, Baki Bulvarı, Kız Kulesi, Nizamı Caddesi, Bakü Hayvanat Bahçesi, Alev Kuleleri, Azerbaycan Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi, İçeri Şehir, Şirvanşahlar Sarayı, Uluslararası Mügam Merkezi, Ateşgah gibi birçok yer gezilmeye değerdir.

antalya transfer