Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Sivas Konya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Konya Hava Durumu

( Konya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Konya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Konya Yerel Saati

09:54 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

445 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 5 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Konya Gezilecek Yerler

Konya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Sivas Konya Uçuşları

Sivas - Konya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Sivas ilimiz Iç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Sivas tarihi güzellikleri ve kültürel yapılarıyla tatil severlere muazzam bir tatil olanağı sunmaktadır. Sivas icin iklim biraz farklılık gostermektedir komsu illerden farklı olarak kendine özgü bir iklimi vardır. Ancak buna yine de step bozkır diyebiliriz. Sivas ilinin ilçeleri; Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışlı, Ulaş, Yıldızeli ve Zara olmak üzere 16 tane ilceye sahiptir. Sivas ilimizin son sayıma göre nüfusu 621.301 diye kayıtlara geçmiştir bir önceki sayıma göre 77 artış göstermiştir ancak ilimizde is olanakları sınırlı olduğundan dolayı çok hızlı göç almamaktadır. Sivas‘ta gezilecek yerler olarak; Müzeler, (Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Sivas Arkeoloji Müzesi, Atatürk ve Kongre Müzesi) bulunmaktadir. Camiiler, (Divriği Ulu Camii, Ulu Camii, Şeyh Hasan Bey Kümbeti). Medreseler, (Şifaiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Gök Medrese, Buruciye Medresesi), Mağaralar, Kaplıcalar, Yaylalar, Mesire Yerleri, Sportif Etkinlikler, Kuş Gözlem Alanı (Kızılırmak Havzası, Tödürge Gölü) gibi bir çok gezilip görülmeye deger yerleri vardır. Birde akarsuları vardır güzel ilimizin; Kızılırmak, Kelkit Çayı, Tozanlı Çayı, Çaltı Çayı ve Tohma Çayı olmak üzere 5 ayrı doğal çayı mevcut ilimizin. Bolgenin yaz ve kis yemekleri birbirinden farklılık gostermektedir. Iklime göre yemek çeşitleri de farklıdır. Örneğin; Yazları ayranlı, pancarlı çorba, madımak, evelik, düğürcek aşı; kışları ise tırhıt, sübüra, kelecoş, tarhana, içli köfte, hıngel gibi hamur işi yemekler tüketilmektedir.

Sivas merkez de olan hava limanı sayesinde ulaşım oldukça kolaydır. Merkeze uzaklığı yarım saat olan hava limanında Uçak Bilet Firmaları  en uygun uçak bilet fiyatları ile ziyaretleri burada bulundurmakta büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

Konya Sivas arası 498 km’dir ve bu yaklaşık kara yolu ile 6 saate tekabül etmektedir. Ancak bunu daha hızlı gerçekleştirmek için hava yolunu tercih edebilirsiniz. Konya‘dan Sivas’a hava yolu ile sadece bir saate gitmek mümküdür. En ucuz uçak biletleri icin ultrabilet.com web sitesinden en güncel uygun fiyata uçak bileti alabilir uzun yolculugu daha kısa bir yola bitirebilirsiniz.


Konya Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer