Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Sivas İstanbul Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

İstanbul Hava Durumu

( İstanbul )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27%C4%B0stanbul%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

İstanbul Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

696 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 25 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İstanbul Gezilecek Yerler

İstanbul gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Sivas İstanbul Uçuşları

Sivas - İstanbul uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Yüzyıllardır konumlarından ötürü tarihin her döneminde önemli iki şehir olmaya devam etmiş olan Sivas ve İstanbul’a gitmek için Sivas İstanbul uçak bileti fiyatlarını ultrabilet.com adresinden inceleyebilirsiniz. İç Anadolu’nun doğu tarafında yer alan Sivas, İpek ve Kral Yolları’nın tam üzerinde bulunmaktadır. Bu konumu nedeniyle tarih boyunca her medeniyet ve uygarlık için önemli bir merkez olmuştur. Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük şehirleri arasında olan Sivas’ın nüfusu 620.000 civarındadır. Mükemmel doğası ve tarihine rağmen yıl içinde göç vermesiyle çok kez haberlerde Sivas’ı görebiliyoruz. Erzincan, Malatya, Kahramanmaraş, Kayseri ve Yozgat gibi şehirlerle komşu olan Sivas, 1930 yılında demiryolu ve karayolu yapılandırmasına gittikten sonra şehiriçi ulaşımı rahatlığını bir tık ileriye götürmüştür. Havalimanı ise şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta olan Sivas’a gitmek için ultrabilet.com adresinden Sivas uçak bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Sivas İstanbul uçak bileti firmaları size bu iki şehre ulaşımda en ucuz uçak biletini ultrabilet.com adresi üzerinden sağlayacaktır. Sivas’a gitmeyi düşünüyorsanız 1271 yılında inşa edilen Çifte Minareli Medrese’yi görmeden oradan ayrılmamalısınız. Medreseyi ve etrafındaki tarihi yapıları gezdikten sonra ikinci durağınız ise  1271 yılında Hibetullah Burucerdioğlu Muzaffer Bey tarafından yapılan Buruciye Medresesi olabilir. Buruciye Medresesi’nde ise Selçuklu mimarisini yakından görme imkanı elde edebilirsiniz. 1271 yılında inşa edilen Gök Medrese bugün hala korunmaktadır ve ziyarete açıktır.

Tarihi dokusunu görmekle bitiremeyeceğiniz şehir olan İstanbul’a gitmek için İstanbul uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Fetih zamanı düşünüldüğünde akla ilk gelenlerden olan Haliç Surları kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Buraya geldiğinizde Kara Surları ve Marmara Surlarını da yürüyerek gezebilirsiniz. 7 tepesiyle ünlü olan İstanbul’un 7 ayrı tepesini gezi listenize ekleyebilirsiniz. Sultanahmet Bölgesi, Nuruosmaniye-Çemberlitaş bölgesi, Süleymaniye-Beyazıt bölgesi, Fatih Camii’nin olduğu bölge, Yavuz Selim Cami’nin olduğu bölge, Edirnekapı Mihrimah Sultan Camii’nin olduğu bölge, Kocamustafapaşa bölgesi İstanbul’un tepelerinin bulunduğu bölgelerdir. Tabi bu 7 ayrı tepeyi gezmek için uzun bir tatil süresine ihtiyacınız olabilir ancak sonuç kesinlikle buna değecektir. 7 ayrı tepesine vurulmuş olanların yanılmadığı bir nokta vardır ki o da; bütün yollar İstanbul’a çıkar.

antalya transfer