Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Sivas Cidde Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

35 Dakika

Cidde Hava Durumu

( Cidde )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Cidde%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Cidde Yerel Saati

17:27 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2037 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 Saat 12 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Cidde Gezilecek Yerler

Cidde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Sivas Cidde Uçuşları

Sivas - Cidde uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Sivas İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan en değerli şehirlerimizden biridir. Kangal köpekleriyle meşhur şehrimiz iki bin yedi yüz kilometre kare alana yayılmış olup, üç yüz elli dokuz bin nüfusuyla birçok zenginliği içinde barındırmaktadır. Rakım olarak binin üstündedir. İpek Yolu’nun kesiştiği bir konumda bulunması ne kadar eski bir yerleşim yeri olduğunun göstergesidir.  İç Anadolu Bölgesi’nin karasal ikliminin hüküm sürdüğü Sivas’ta yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve sert geçmektedir. Çevresindeki illere nazaran daha yüksek bir rakımda bulunması ikliminin diğer İç Anadolu şehirlerine göre farklılık göstermesine neden olmaktadır. Mimari yapıları arasında Sivas Kongre Müzesi, Ulu Camii, Buruciye Medresesi, Çifte Minareli Medrese ve Gök Medrese Sivas uçak bileti alıp gidecekseniz görmeniz gereken yerler listenizde yer alabilir. Doğal güzellikleri bakımından da zengin bir yapıya sahip olup, Gürün Gökpınar Gölü, Gürün Şuğul Vadisi, Zara Tödürge Gölü, Gemerek Sızır Şelalesi ve Hafik Gölü gibi eşsiz güzellikleri mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz. Biletinizi ultrabilet.com üzerinden çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Suudi Arabistan’ın Kızıldeniz kıyısına konumlanmış Cidde şehri üç buçuk milyona yakın nüfusuyla oldukça kalabalık ve canlı bir şehirdir. Diğer Suudi Arabistan şehirlerine göre daha yumuşak bir havaya sahip olup, Arabistan kültürünü yakından deneyimleme fırsatını sağlayabileceğiniz güzellikleri içinde barındırır. Uzun yüz kilometrenin üstündeki sahili misafirlerine eşsiz bir manzara sunar. Temiz ve berrak sularını, canlı şehir hayatını, kültürünü ve geleneklerini keşfetmek için Cidde uçak biletini şimdiden alarak hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Vize işlemlerini gerçekleştirerek Sivas’tan İstanbul aktarmalı olarak yaklaşık beş saat sonra Cidde’ye ulaşabilirsiniz. Biletinizi şimdiden satın alarak uygun fiyat avantajlarıyla keşfetmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Havaalanından kısada sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isteyenler havaalanında sunulan hizmetlerden yararlanabilir. Bu arada para birimlerinin Suudi Arabistan Riyal’i olduğunu hatırlatmakta yarar var. Dilerseniz Mekke’ye yakınlığıyla bilinen bu şehri gezdikten sonra deniz yolunu kullanarak Mekke’yi ziyaret edebilirsiniz.

Sivas – Cidde uçak bileti için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek olacaktır. Şimdiden keşfetmenin tadını çıkarmanız dileğiyle, iyi yolculuklar dileriz.

antalya transfer