Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Sivas Bakü Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Bakü Hava Durumu

( Bakü )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Bak%C3%BC%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Bakü Yerel Saati

14:40 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1093 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 57 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Azerbaijan Airlines

Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bakü Gezilecek Yerler

Bakü gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Sivas Bakü Uçuşları

Sivas - Bakü uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Mezopotamya ve İran gibi bölgeleri Karadeniz Sahilleri’ne bağlayan Sivas, geçmişi M.Ö 8000 yıllarına kadar dayanmaktadır. Sivas ilinin adının nereden geldiği veya kurulduğu hakkında net bir bilgi henüz bulunmamış olup konu tartışmaya açıktır. Sadece Roma Dönemi’ nde Sebaşteia adının kullanıldığı hatta bu isim Roma döneminde de geçtiği görülmektedir. Sivas ilimizde Roma Dönemi’ nde bir metropoliti olan ve burası surlar ile kuşatılmıştır. Bu dönemlerde Hristiyanların burada hızla yayıldığı kaynaklarda geçmektedir. Sivas uzun yıllar el değiştirmiş burada birçok devlet hakimiyet kurmuştur. Bu şehir için Osman Turan islam şehrine benzettiği ve burası için çalışmalar yaptığı söylenmektedir. Şehir Osmanlı Dönemi’ne ait çok sayıda tarihi eser bulunmakta ve hiç bozulmadan varlığını sürdürmektedir.

Sivas ilimizde bu tarihi yerleri görmek için Uçak Bilet Firmalarından en uygun uçak bileti için ultrabilet.com web sitesi tercih edilebilir.

Sivas’ta varlığını sürdüren tarihi yerler, Divriği Ulu Camii tarihi çok eski kayıtlara göre 1228 yılınca Ahmet Şah’ın eşi Melike Turan tarafından yapılmış olan bir camiidir. Sızır Şelalesi, Gemerek İlçesi’ne bağlıdır, aynı zamanda bir şelale Kayseri ilimize de yaklaşık bir saat uzaklıktadır. Todürge Gölü, burada Sivas üniversitenin hazırladığı su sporları sayesinde daha çok şenlenir o tarihler arasında ziyaret etmek daha eğlenceli olacaktır. Türkiye’nin en uzun akarsuyu olan Kızılırmak’ tır . Şifaiye Medresesi, hemen şehrin merkezinde bulunmaktadır, bu medrese 1.İzzettin Keykavus tarafından yapıldığı bilinmektedir ve burada hem tıp eğitimi verilir hem de hastane olarak kullanılır.

Sivas ilimizden Bakü’ye karayolu üzerinden gitmek isteyenler için uzun bir yolculuk bekler iki şehir arası 1.561 kilometre uzaklıktadır. Ancak Giresun veya Artvin iline geçip denizyolu üzerinden en kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz veya en uygun uçak biletinizi ultrabilet.com web sitesinden satın alabilir yolculuğu en kısa süreye çekebilirsiniz. Özellikle yılbaşı ve özel günlerinizi burada geçirmenin en büyük avantajı şehrin çok ucuz olması ve özel günlere değer veriyor olmasıdır. Üstelik gece hayatı çok canlı bir memlekettir. Azerbaycan’ın en canlı ve sık ziyaret edildiği şehri Bakü’dür. Sivas Bakü için denizyolu, karayolu ve havayolu ulaşımın mümkün olduğu ancak şehir değiştirmeniz gerektiğini unutmayınız.

antalya transfer