Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Şanlıurfa Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Şanlıurfa Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Şanlıurfa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Şanlıurfa Şehrinde Gezilecek Yerler

Şanlıurfa şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Şanlıurfa Uçuşları

Şanlıurfa şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Şanlıurfa uçak biletinizi ultrabilet.com adresinden alabilirsiniz. Urfa olarak da bilinen, Kurtuluş Savaş’ında yapılan kahramanlıkların neticesinde Şanlıurfa ismiyle hafızamıza kazınan ve 1 milyon 940 bin 627 kişilik nüfusa ev sahipliği yapan ilimizin, temel geçim kaynağı tarımsal faaliyetlere dayanmaktadır. Eyyübiye, Haliliye, Karaköprü, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir olmak üzere toplam 13 ilçesi bulunmaktadır. Şanlıurfa’nın tarımsal faaliyetleri, ekonomi de ki yeri oldukça fazla olması nedeniyle, gelişim yönü tarım üzerinedir. Bölgenin sahip olduğu verimli topraklarda envaı çeşit sebze, meyve vb. tarım mahsullerinin elde edildiği bilinmektedir. İl merkezinde kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş birçok işletmenin bulunması, hem yerel halkın hem de ziyaretçilerinin yüzünü güldürmektedir.

Şanlıurfa uçak bileti firmaları konusunda ultrabilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Tarım faaliyetlerinin dışında, Şanlıurfa ilimizde hayvancılık, sanayi ve turizm çalışmalarına denk gelmek mümkündür. Şanlıurfa bölgesinde sadece karasal iklimin etkileri görülmektedir. Yaz ayları sıcak ve kurak, kış ayları ise soğuk ve kar yağışı görülmektedir. Şanlıurfa’nın il sınırları içerisinde düzlük alanların olmasının yanı sıra tepelik ve engebeli yerlerde bulunmaktadır. Sert geçen kış mevsiminde, yüksek rakımlarda yaşayanların ve tarımsal faaliyetleri yürüten vatandaşların etkilendiği bilinmektedir. Bunun olmasının yanı sıra belirli başlı noktalarda böyle durumlara hazırlıklı hem sivil toplum örgütlerine ait birimler hem de devlete bağlı birimler hazırlıklı bir şekilde konumlanmıştır. Hayatın tahmin edildiğinden pahalı olmadığını ise ilçe içerisinde ki işletmecilik faaliyetlerinden anlaşılabilir. Sanayinin de gelişmesi de nüfusun artışını ve istihdamı direk etkilemektedir.

Ankara, Antalya, Şanlıurfa uçak bileti konusunda ultrabilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Şanlıurfa ilimizde bulunan; Balıklıgöl, Eski Şehir, Göbeklitepe, Harran, Selahaddin Eyyubi Camii, Ulucami, İnbaşı Mağaraları gibi birçok kültürel ve doğal güzelliklerin, il turizm alanında gelişmesini doğrudan etkilemektedir.  Şanlıurfa’da bulunan kaliteli konaklama ve dinlenme tesislerinin de bulunması, gelen ziyaretçilerin, rahat ve konforlu bir şekilde zaman geçirmesine imkan tanımaktadır. İl merkezinin gelişmesiyle beraber kaliteli sağlık, eğitim ve ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Gelişmekte olan Şanlıurfa’da düzen kurmak, yatırım yapmak ve katkıda bulunmak, gelecekte çok kazançlı geri dönüşler sağlayacağı düşünülmektedir. İl sınırları içerisinde hava alanının bulunmasıyla, ulaşım da çeşitli seçenek hakkı sunmaktadır. Ulaşım seçeneklerinin fazla olması da ilimizin ekonomisini doğrudan ve pozitif bir şekilde etkilemektedir.


Şanlıurfa Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27%C5%9Eanl%C4%B1urfa%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Şanlıurfa Haritada Göster

Şanlıurfa

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 47 dakika
  • Ankara 1 saat 18 dakika
  • İzmir 1 saat 52 dakika
  • Antalya 1 saat 27 dakika
  • Adana 57 dakika
  • Bolu 1 saat 29 dakika
  • Aydın 1 saat 47 dakika
antalya transfer