Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Samsun Zaporijya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Samsun Zaporijya Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

35 Dakika

Zaporijya Hava Durumu

( Zaporijya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Zaporijya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Zaporijya Yerel Saati

13:12 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

737 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 28 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, THY

Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


En Ucuz Samsun Zaporijya Uçuşları

Samsun - Zaporijya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Zaporijya’nın eski adı Alexandrovsk idi. Şu an da hala birçok halkı bu adıyla anmaktadır. Zaporjya Ukrayna’nın Güneydoğusunda kalıp Dinyeper Nehri’nin yakın kıyısında yer almaktadır. Zaporijya’nın Oblast yönetim merkezi 2014 nüfus sayımına göre 762 bin 400 kişi olarak kayıtlara geçmektedir. Ukrayna’nın altıncı büyük şehridir burası. Kentin merkezi nüfusu 1 milyon 774 bindir. Demiryolu ulaşımında kendini geliştirmiştir. Büyük bir havalimanına sahiptir ve bu havalimanında Motor Sich yani motor fabrikası bulunmaktadır.Ülkenin en önemli sanayi merkezidir Zaporijya. Şehirde iki üç bin yıl öncesinden kalan arkeolojik yapıtlar vardır. Söylentilere göre burada Türk topluluğu olan İskitlerin yaşadığı düşünülmektedir.Burada zamanla; Hazarlar, Peçenekler, Kumanlar, Tatarlar, ve Doğu Slavları ile devamlı el değiştirmiştir. Karadeniz filosunun yapımı için gereken inşaat malzemelerin kasabaya taşınması nedeniyle Alexandrovsk önemli bir ulaşım yeri olmuştur.

Zaporijya en büyük transit yük noktalarından biridir. Şehrin büyük bir sanayi merkezine dönüşmesi 2. Dünya Savaşı’na dayanır. Zaporijya’ya giden vatandaşın ilk yapacağı şey Dinyeper Nehri’ni görmek olacaktır. Şehrin en önemli ve severek yaptıkları şey gece hayatı. Gece hayatıyla ün kazanmışlardır.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ve en gelişmiş olan Samsun ilimiz, havalimanı uluslarası hava trafiğine acıtır. Buraya her yıl yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla ulaşım sağlanmaktadır. Şehrin Çarşamba ilçesinde yer alır havalimanı ancak özel aracınız ile veya taksi farketmez maximum yarım saatinizi alır kent merkezine geçmek. tüm Uçak Bilet Firmaları burada faaliyet göstermektedir. En uygun uçak bileti bulmanız mümkündür.

Samsun’dan Zaporijya’ya havayolu dışında başka ulaşım yolu biraz zordur. Mümkün ancak günlerce yolda kalabilirsiniz. gezerek ve bol vakti olan biri için harika bir fikir. Ancak daha hızlı bir şekilde ulaşım için havalimanı dışında maalesef başka ulaşım yolu yoktur. Samsun Zaporijya arası havayolu ile yirmi altı saat sürmektedir. Her iki şehre gitmek isteyen biri aktarmalı bir yolculuk yapacaktır. Samsun‘dan İstanbul havalimanına oradan Zaporijya’ya geçiş yapılmalıdır. En uygun uçak bileti için ultrabilet.com web sitesinden satın alabilir en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yolculuk yapacak biri tarihten birkaç hafta önce almasında fayda olacaktır.

antalya transfer