Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Samsun Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Samsun Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Samsun Uçuşları

Samsun şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Cumhuriyetin kuruluşunda önemli rol oynayan Samsun’a gitmek için ultrabilet.com adresini ziyaret edebilir ve Samsun uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bağımsızlık savaşımızın filizlendiği, başladığı yer olarak da bilinen Samsun ilimizde, kayıtlara göre 1 milyon 312 bin 990 kişilik bir nüfustan söz edilebilmektedir. Tarihi yapılarıyla, doğal güzellikleriyle her alanda gelişimini sürdüren Samsun ilimiz ülkemizin Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Tipik Karadeniz ikliminin özelliklerine hakim olan Samsun’da neredeyse bütün mevsimler ılıman geçmektedir. Kalkınma önceliği bulunan illerimizin arasında yer alan Samsun; ticaret, sanayi, turizm gibi birçok önemli dallarda gelişme kayıt etmiştir. Modern kentleşme ve şehircilik faaliyetlerini tam anlamıyla yerine getiren Samsun ilimizde yaşam şartlarının pahalı olduğunu söylemek güçtür. Her kesimden insanın; düzenini kurabileceği, hayatını kolaylıkla sürdürebileceği fırsatların bulunması da bölgenin gelişimini doğrudan ve olumlu bir şekilde etkilemektedir. Samsun uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yaparak en uygun seçeneği satın alabilirsiniz.

Samsun uçak bileti firmaları size ultrabilet.com üzerinden online olarak en ucuz uçak biletini temin edecektir. Samsun ilimizin ekonomisinde ticaret, sanayi ve turizm gibi faaliyetler ne kadar ön plana çıksa da bölgede sürekliliğini yitirmemiş hayvancılık, tarım ve ormancılık gibi faaliyetler de sürdürülmektedir. Halkın büyük bir kısmı il merkezinde yaşamını sürdürse de ilçelere bağlı köylerde de önemli bir nüfus yaşamanı sürdürmektedir. Samsun’un köklü bir tarihe tanıklık etmesiyle beraber Atatürk’ün şehri olarak da anıldığı bilinmektedir. Samsun’a ait; 19Mayıs(Ballıca), Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent 17 ilçesi bulunmaktadır. Farklı coğrafi özelliklere ev sahibi yapan ilçelerin bulunması, Samsun ekonomisin olumlu etkilemekte ve farklı ekonomik faaliyetlerin sürdürülmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Antalya, Bodrum, Samsun uçak biletinizi ultrabilet.com adresinden temin edebilirsiniz. Gelişimini sürekli olarak hızlandıran Samsun ilimizde; Bandırma Vapuru Müzesi, Piazza, Onur Anıtı, Sarıkaya kanyonu, Onur Anıtı, Samsun Amazon Heykeli, Amisos Mezarları, Çarşamba Köprüsü gibi uzadıkça uzayan tarihi ve önemli yapıtlar bulunmaktadır. Önemli bir ticaret hacmi bulunan Samsun’a hem kara yolu hem de deniz yolu aracılığıyla ulaşım sağlamak mümkün olmaktadır. Sadece ekonomik açıdan değil, modern konaklama tesisleri, yaz festivalleri, yaz etkinlikleri gibi birçok sosyal faaliyetin gerçekleştirilmesine katkı sağlayan Samsun, görülmesine değer yerler arasında yerini almıştır. Özel ve devlet kurumlarıyla iç içe bir şekilde Samsun sakinlerine; ulaşım, eğitim, sağlık gibi temel hizmetler sağlanmaktadır. Samsun’da bulunan Ondokuz Mayıs Üniversitesi sayesinde de binlerce öğrenciye yüksek eğitim hizmeti sağlanmaktadır.


Samsun Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Samsun%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Samsun Haritada Göster

Samsun

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 19 dakika
  • Ankara 56 dakika
  • İzmir 1 saat 37 dakika
  • Antalya 1 saat 25 dakika
  • Adana 1 saat 8 dakika
  • Bursa 1 saat 20 dakika
  • Gaziantep 1 saat 8 dakika
antalya transfer