Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Samsun Moskova Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Moskova Hava Durumu

( Moskova )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Moskova%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Moskova Yerel Saati

16:45 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1613 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 39 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Moskova Gezilecek Yerler

Moskova gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Samsun Moskova Uçuşları

Samsun - Moskova uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi’nin 18 ilinden bir tane olan Samsun , bölgenin en gelişmiş ve kalabalık şehridir. Tarihte büyük bir yere sahip olan Samsun, 19 Mayıs 1919 yılında Anadolu’nun savunma planlarını yapmak için Mustafa Kemal Atatürk burayı ziyaret etmiştir. Aynı zamanda Türk İstiklal Savaşı’nın başladığı yer olma özelliğine sahiptir. Şehrin ekonomisini tarım, hayvancılık, turizm ve sanayi oluşturur. Tüm bunları yapmasına rağmen her zaman tarımcılık ön sırada yerini almıştır. Burada yetişen ürünler,  buğday, tütün, mısır, ayçiçeği, şeker pancarı, fındık, çeltik ve sebzedir. Bunlar ile ithalat ve ihracat yapmaktadır. Samsun iline uğradığınızda;  Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ni görmeden, Amisos Hazineleri’ni görmeden, Ladik Hamamayağı Kaplıcaları’na gitmeden, Onur Anıtı; 19 Mayıs 1919′da Atatürk’ün Kurtuluş Savaşımızı başlatmak üzere Samsun’a çıkışını sembolize eden bronz heykeli görmeden, Kurupelit mevkiindeki lokantalarda Samsun pidesi ile turşu kavurması yemeden, Kaymaklı Bafra Lokumunu tatmadan, Ladik Golü’nde bulunan tahta balığını ve turna balığını yemeden dönmemeniz gerektiğini söylemek isteriz. Şehre ulaşmak oldukça kolay, karayolu, denizyolu, havayolu olmak üzere her yerden şehre gitmek mümkündür.

Samsun şehrinin 17 ilçesi bulunmaktadır. Bunlar; Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuz Mayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent. Bu ilçeler arasında Çarşamba ilçesi Samsun için önemli bir yerdir, çünkü burada bulunan havalimanı sayesinde yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçileri kat be kat artmıştır. Uçak Bilet Firmaları’nın bulunduğu havalimanı uluslarası hava sahasına açıktır. Samsun iline gitmek için ultrabilet.com web sitesini inceleyebilirsiniz.

Samsun Moskova şehirleri 2.237,7 km uzaklıktadır ve karayolu üzeriden yaklaşık bir gün altı saat sürmektedir. Gezerek yolculuk yapmak isteyenler için uzun ve bir o kadar güzel bir yolculuk olabilir ancak hızlı bir ulaşım isteyenler için havayolu ile gitmek elbette daha avantajlıdır. Bu yüzden uygun uçak biletini satın alıp Samsun havalimanından önce İstanbul havalimanına aktarmalı bir şekilde uçuş gerçekleşecektir. Birkaç bekleme süreniz olacaktır. Sonra Moskova’nın hangi havalimanına uçak biletinizi aldıysanız yaklaşık dört saatte varış yerinde oluyorsunuz. Taksi veya özel aracınız ile şehir merkezine yarım saatte geçiş yapmanız mümkündür.

antalya transfer