Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Samsun Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

40 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

13:09 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

574 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 15 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Samsun Kars Uçuşları

Samsun - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Osmanlı’dan bugüne kadar güzelliği ile kendini koruyan yerlere ziyaret etmek için Samsun Kars uçak bileti kampanyalarını bulabilir ve uygun fiyatlı biletleri satın alabilirsiniz. Osmanlı, Rus ve Ermeni mimarisinin izlerini günümüzde hala korumakta olan Kars’ın güzelliği ne yazık ki son birkaç aydır anlaşılmıştır. Tüm farklı kültürlerin izini bir arada tutmayı başarmış ve geçmişten gelenleri korumayı başarmışlardır. Kars için kültürel bir zenginliktir diyebiliriz. Bir kez oraya gittiğinizde asla pişman olmayacaksınız. Doğasını da en az tarihi eserleri kadar korumuştur. Geçmişe dair izlere tanıklık ederken aynı zamanda tertemiz bir havayı da soluma imkanı elde edebilirsiniz. Sadece tarihi ile değil eğitimi ile de Kars bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Nüfusunun 6’da birlik kısmını şehirde yaşayan öğrenciler oluşturmaktadır. Eğitime ve üniversitesinin gelişimine fazlasıyla önem vermektedirler. Kars uçak bileti fiyatlarını ultrabilet.com adresi üzerinden inceleyebilir ve size en uygun olanını satın alabilirsiniz.

Yeşilırmak ve Kızılırmak’ın geçiş noktasında olan Samsun’a gitmek için Samsun uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden bakabilirsiniz. Yeşilırmak ve Kızılırmak arasında kalmış olan bu şehirde verimli topraklar vardır. Yeşilini ve doğasını günümüzde hala korumaktadır. 1 Milyondan fazla nüfusu vardır. Ekonomi, eğitim, ulaşım ve ticaret gibi her konuda oldukça iyi bir seviyededir ve eğitim denildiğinde Samsun’da bulunan 19 Mayıs Üniversitesi, eğitim konusunda ülkenin en iyileri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin büyük şehirleri arasında 7. Sıradadır.

Samsun Kars uçak bileti firmaları size piyasadaki en ucuz bilet seçeneklerini ultrabilet.com adresinden temin edecektir. Biletinizi uygun bir şekilde aldıktan sonra Milli Mücadele Döneminde etkin bir rol oynamış olan Samsun’a gidebilirsiniz. Mücadele döneminin izlerine tanık olmak için Bandırma Vapuru içerisindeki Atatürk ve heyetinin 19 Mayıs’ta Samsun’a atılan ilk adımı anlattığı balmumu heykellerini ziyaret etmeyi unutmayın. Kayak sporu ile ilgilenenler için kış mevsiminde şehrin en yüksek dağlarından olan Akdağ üzerinde kayak yapabilir ve kış tatilinizi mükemmel geçirebilirsiniz. Üstelik bu kayak merkezleri şehir merkezine çok uzak değildir. Tarihe merakı olanlar için ise yine Samsun’da en eski yerleşim alanlarından olan Tekkeköy Mağaraları vazgeçilmez olabilir. Samsun, doğasıyla, ulaşımıyla, tarihiyle gezilmeye değer bir şehirdir.

antalya transfer