Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Samsun Almati Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Almati Hava Durumu

( Almati )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Almati%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Almati Yerel Saati

14:31 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

3313 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

4 Saat 55 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Almati Gezilecek Yerler

Almati gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Samsun Almati Uçuşları

Samsun - Almati uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Almati, Kazakistan’ın en büyük şehridir. Aynı zamanda Kazakistan Cumhuriyetinin eski başkentidir Almati. 1,508 milyon nüfusa sahiptir. 1854 yılında ‘Vernı’ adıyla anılmaktaydı. Şehir dünyaca bilinen önemli bir sanayi merkezidir. Sanayi genellikle tarım ile ilgildir. Kültür ve bilim kuruşlarının da gelişmesiyle şehir tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Burada kurulan Kırov adında üniversite ile eğitime ağırlık vermişlerdir. Burada ekonomik, politeknik, tarım ve. Tıp enstitüleri en önemli eğitim merkezleridir. Eski Sovyetlerden daha güzel, gösterişli, geniş ve ağaçlı sokakları, park ve bahçeleri büyük özenle planlanmıştır. Burada, altın elbiseli adamı ziyaret etmek, yakın zamanda bulunan kazıları şehir merkezinde sergilenir ve görülmeye değer. Panfilov Parkı yemyeşil ağaçlar arasında birden fazla heykel vardır ve oldukça dikkat çekidir. Zenkov Katedrali eşi benzeri olmayan Kazak ve Ruslar tarafından kutsal kabul görülmüştür. Medeo kentin dibinde kayak ve trekking için harika bir yer ve teleferik için uygun bir yerdir. Grand Kanyonuna benzeyen Sheryn Kanyonu da en özel yerlerden biriridir.

Almatı de Kazak ve Rusça diller kullanılsa da İngilizce veya Türkçe ile anlaşabileceğiniz halk vardır. Havalimanına şehir otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir. Ayrıca taksi veya özel aracınız ile de bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Karadeniz Bölgesinin en gözde şehri olan Samsun’dan Almati’ye gimtek için hava ulaşımı daha iyi olacaktır. Hava ulaşımı olmasına rağmen on saat süren yolculuk karayolu haftalarca sürme ihtimali çok yüksektir. Genellikle Uçak Bilet Firmaları her iki havalimanında faliyet gösterir. Samsun Türkiye’nin en önemli sanayi bölgesi olması ile birlikte Almati ile bir takım ticaret alışverişleri söz konusu olmuştur.

Her sezon yüzlerce tatil sevenleri Samsun iline gezmek amaçlı ziyarette bulunurlar. Son yılların ulaşımı dünyaca geliştirilmiş olmasıyla birlikte daha çok turist giriş çıkışları gerçekleşir. Bu yüzden tatil öncesinden en ucuz uçak biletleri rezervasyon yaptırılır, konaklama geze yeri her şey daha yakından ilgilenilir ve seyahata çıkılır.

Samsun Almati için ne yazık ki şu anda direkt uçuş sağlanmıyor. İstanbulu havalimanından geçiş sağlanmaktadır. En ucuz uçak biletleri için ultrabilet.com web sitesi tercih edilebilir.

antalya transfer