Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Flypgs Uçak Bileti 29,90 TL, En Uygun Pegasus Uçak Bileti Fiyatları
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Pegasus hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Pegasus Kampanyaları

Pegasus ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/single-firma.php on line 98

Pegasus Hakkında

Pegasus firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Pegasus Uçak Bileti 0 (850) 840 63 30 

İstanbul merkezi olan Pegasus, tarihin en hızlı gelişen firması olmayı başarmıştır. Asıl havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Tarifeli seferler düzenleyerek bugün hava yolu yolcularının gözde firması haline gelmiştir. Türkiye’de 19 bölgeye, Avrupa da ise 66 bölgeye tarifeli sefer düzenlemektedir. Firmanın sloganı ”Uygun Fiyatlı Taşımacılık” ve ”Uçmayan Kalmasın” olarak bilinmektedir.

Pegasus Hava Yolları iki ortaklıkla başlamıştır. Sadece 2 uçakla başlayan firma şu an da 40 ve üzeri uçak ile seferlerini düzenlemektedir. Eğitimi esas almakta olup düzenli olarak tüm çalışanlarına eğitim vermektedir. Kendine özgü kavramlarıyla ve prensipleriyle adeta bir ilki gerçekleştirmiştir. Pegasus Hava Yolları uçak bilet satışlarını diğer firmalar gibi online gerçekleştirmektedir

Pegasus Türk Hava Yolları 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınmıştır. Düşük maliyetli uçak bilet satışı gerçekleştirerek  iç hat seferlerine devam etmiştir. Firma tamamen dakik olmakta ve yolcularını asla ihmal etmemektedir. Düzenli olarak yuriçi ve yurtdışı seyahatler için kampanyalar düzenlemektedir. Bildiğimiz üzere online sistemden uçak bilet satın işlemlerinde koltuk seçimi sistem tarafından otomatik olarak atmaktadır. Bununla kalmıyor Pegasus düşük fiyatlarla yolcusuna özel koltuk seçimini yaptırmaktadır. Yolcu Eko Paket dedikleri bagaj hakkı 15 kg, Avantajlı Paket ise 20 kg hakkı vardır. Pegasus İç hatta değil ama Dış Hatlar için 8 kiloyu geçmeyecek şekilde kurallar dahilinde evcil hayvan taşıması gerçekleştirmektedir.

Pegasus Hava Yolları, ikramları ücretlidir online işlemle sipariş verebilir nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz servis hizmetleri mevcut değildir, ancak bulunduğunuz havalimanın da uygun fiyatlarla servis araçları bulunmaktadır. Pegasus açığa alınan bilete 1 yıl zaman tanımaktadır, ufak bir ücretle askıya alınabilir zaman içerisinde herhangi bir ödeme yaptırmamaktadır.

Pegasus Hava Yolları; Kaliteyi, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği politikalarını esas almaktadır. Bu politikalara göre ilerlemekte, ilkeler dahilinden işlemler gerçekleştirmektedir. Taahhüt ettikleri gibi başarının en güzel örnekleri arasında yer almaktadır. En ucuz uçak bilet satışlarını gerçekleştiren Pegasus Uçmayan Kalmasın Sloganı ile hizmeti ile çok net bir şekilde vermektedir. Bu şekilde Türkiye’de tarifeli 4. hava yolu firması olmayı başarmıştır.

Pegasus resmi sitesinden inanması zor fiyatlar ile konforlu bir şekilde yolcu taşımaya devam etmektedir. Kaliteli güvenli ve uygun uçak biletleri ile günümüzde 1. sırada yer alan Pegasus Hava Yolları, daima müşterinin yanında olup, yolcuların istek ve arzularına yönelik çalışmalar gerçekleştirmektir. Türkiye’nin Hava yolu Firmaları arasında ilk üçe giren Pegasus Hava Yolları genç ekibi ile her daim hizmet vermekte olup dilediğiniz sosyal hesap veya web sitesinden iletişim kurmanızda yardımcı olmaktadır. Uygun fiyatla uçak bileti satın almak için ultrabilet.com web sitesinden en hızlı şekilde biletinizi satın alabilir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Uçak biletinizi satın aldıktan sonra Pegasus istediğiniz uçak bilet tercihinize de çok önem vermekte ve böyle bir hak sunmaktadır. Dilediğiniz gibi seyahat konforunuzu arttırabilir, pencere kenarı, ön koltuk koridor kenarı gibi özel seçimler  yapabilirsiniz. Uçak biletinizi 0 (850) 840 63 30 no’lu çağrı merkezi aracılığa ekonomik, güvenilir bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. En özel kampanya için web sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Sadece yurtiçin de değil yurtdışı için de özel kampanyası olan Pesasus Türk Hava Yolları, dünyanın her yerine sefer hazırlamakta tüm müşterilerine aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır. Kara yolu yurtiçi için asla tercih edilemeyecek bir yolculuk olur yüzden yurdışı seyehatlaerin de her zaman hava yolları tercih edilir. Bunun için en uygun uçak fiyatları Pegasus Hava Yollarında her zaman mevcut.

 


Pegasus check-in işlemleri Pegasus Check-In İşlemleri

Pegasus check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Pegasus check-in işlemleri Pegasus Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Pegasus bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Pegasus check-in işlemleri Pegasus Koltuk Seçimi

Pegasus koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.


Pegasus check-in işlemleri Pegasus Yiyecek İkram

Pegasus yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

antalya transfer