Pegasus İletişim Hattı

Pegasus İletişim: 0 (850) 840 63 30

Pegasus hava yolu, merkezi İstanbul olan bir hava yolu şirketidir. Yenilikçi ve sorumlu bir yaklaşımı olan Pegasus, “low cost” modeli ile bütçelere uygun bir uçak bileti hizmeti sunmaktadır. Pegasus 20 yılı aşkın süredir verdiği hizmeti en iyiye getirmek için samimi bir ekiple çalışmış ve bunun sonucunu da yolcularına yansıtmıştır. Attıkları her adımda yolcularının memnuniyetine odaklı çalıştıkları için her geçen sene biraz daha başarılı olmuşlardır.

Gelişen teknolojiyi en hızlı şekilde kendi şirketlerine uygular ve yolcularına da hızlı şekilde bunu sunarlar. Pegasus Hava Yolu, eğitimli kadro ve teknik ekibiyle uçuş güvenliği ve emniyetini sıkı denetimlerden geçirmektedir. Yolculuk yapmak için Pegasus’u seçen her yolcusuna uygun fiyatlı uçak bileti sağlamak dışında kendine edindiği kaliteli bir misyonu vardır. Bu yüzden başarıyı ve başarılı olmayı hak eder.

Avrupa ve Türkiye’de toplamda 90’a yakın yere sefer düzenlenmekte olan Pegasus, 2009 yılında sene içindeki yolcu sayısı ile ülkenin özel en büyük hava yolu olmuştur. Bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi uygun fiyatları ile uçak bileti sunmasındandır ve bu tarzı Türkiye ile tanıştıran Pegasus olmuştur. Türkiye’de en iyi simülatöre Pegasus sahiptir ve bu özelliği ile dünya da 580 ülke arasında 58. sırada yer almayı başarmıştır.