Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Osmaniye Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Osmaniye Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Osmaniye uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Osmaniye Şehrinde Gezilecek Yerler

Osmaniye şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Osmaniye Uçuşları

Osmaniye şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Akdeniz Bölgesinde yer alan Osmaniye’ye gitmek için ultrabilet.com adresinden Osmaniye uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve bütçenize en uyan bileti hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Osmaniye aynı zamanda Çukurova’nın da doğusunda yer almaktadır. Konumu itibariyle eşsiz bir yerde olan Osmaniye, %42’lik bir ormanlık alana sahiptir. Haliyle de tarımsal çalışmalar burada oldukça yaygın bir haldedir. Sadece toprakların %17’si tarıma elverişsizdir.

Osmaniye’nin geçmişi Hitit Uygarlıklarına kadar uzanmaktadır. Hititler sonrasında ise birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve bu durum şehrin yapılarına, yaşayışına etki etmiştir. Arapların buraya gelmesiyle İslam Kültürü de burada yer etmeye başlamış ve halkın hepsini olmasa da büyük bir kısmını etkilemiştir. Osmaniye uçak bileti firmaları bu kültürel bir mirası hala yaşatmakta olan il için en uygun bilet seçeneklerini size ultrabilet.com adresinde sunmaktadır. Tarihi birçok medeniyet ve uygarlıklara ev sahipliği yapan Osmaniye bu şekilde birçok tarihi eseri de içerisinde barındırmaktadır.

Ankara, Antalya, Osmaniye uçak bileti seçeneklerini ultrabilet.com adresinden inceleyebilirsiniz. Tarihiyle dolu bir şehir olan Osmaniye’de şehir ulaşımı her yere basitti. Yarım saatte Yaylaya gidebilirsiniz ya da denize gidebilirsiniz. Karatepe – Aslantaş Milli Park, Osmaniye için bir çok aktivitenin merkezi halindedir. Oraya giden herkes bir kere de olsa parka gitmektedir.

Osmaniye için gezilecek yer denildiğinde ilk akıllara gelen kaleleri olmaktadır. Tarihi bugüne getiren kalelerini görmeden geçmemelisiniz. Abbasi Halifesi Harun Reşit’in ordusuyla beraber inşa ettiği Haruniye Kalesi ilk seçeneğiniz olabilirdi ancak günümüzde restore edilmemiş bir haldedir. Saman Kalesi, Kurtlar Kalesi ise özellikle görülmesi gereken yerlerdendir. Kalelerinden sonra ise Kadirli ilçesinde yer alan Ceyhan Nehri’de bir diğer uğrak yeridir. Nehrin etrafı zengin bir yeşilliğe sahiptir ve bu durum da oraya gelenlere eşsiz bir güzellik sunmaktadır. Roma ve Bizans esintilerinin işlemeciliğini görebileceğiniz Kadirli Cami ise Kadirli ilçesinin merkezindedir. İlk olarak Romalılar tarafından manastır olması için inşa edilmiştir. Bizanslar da bu şekilde kullanmış ancak Bozkurt Bey buraya geldiğinde manastır Cami olarak kullanılmaya başlanılmıştır. Müze gibi yerleri gezmekten hoşlananlar için ise ilk gidilecek yer, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi olacaktır. Birçok önemli kalıntının bulunduğu müze gidilmesi gereken bir yer olacaktır.


Osmaniye Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Osmaniye%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Osmaniye Haritada Göster

Osmaniye

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 30 dakika
  • Ankara 1 saat 4 dakika
  • İzmir 1 saat 34 dakika
  • Antalya 1 saat 8 dakika
  • Adana 36 dakika
  • Van 1 saat 21 dakika
  • Şanlıurfa 51 dakika
antalya transfer