Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Ordu Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Ordu Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ordu uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ordu Şehrinde Gezilecek Yerler

Ordu şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Ordu Uçuşları

Ordu şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Dereleriyle şarkılara ilham olan şehir Ordu’yu ziyaret etmek için ultrabilet.com adresinden en uygun Ordu uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Ordu bir nevi Doğu Karadeniz’in kapısı gibidir. Bitmek bilmeyen ve güzelliği dillere destan yaylaları ile cazibeli bir şehirdir. Ordu, kültür ve doğanın mucizevi bir karışımı gibidir. Önemli olan tarafı ise Ordu tüm bu güzelliklerini halen korumaktadır. Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz’in ortaya karıştırdığı iklim Ordu’da yaşanmaktadır.

Ordu halkı geçiminin çok az bir kısmını hayvanlıktan sağlamaktadır. Daha doğrusu herkesin kişisel üretimini sağlayacak kadar hayvanı vardır ve bu durumdan çok fazla bir ekonomik gelir sağlanmaz. Ancak ülkedeki bal üretiminin %13’üne yakını Ordu’da yapılmaktadır. Bunun yanı sıra esas geçim kaynaklarından bir tanesi balıkçılıktır. Su ürünleri yetiştiriciliği konusunda da ülkenin en önde giden şehirlerinden bir tanesidir.

Ordu uçak bileti firmaları size bu gezilecek yer konusunda uzun bir liste sunan Ordu’ya gitmeniz için en uygun uçak biletlerini bulacaktır. Ordu her alanda geziye ve eğlenceye açık bir şehirdir. Örneğin merkezde Karadeniz’i görebileceğiniz bir nokta olan Boztepe’ye çıkabilirsiniz. Boztepe’ye çıkmışken de teleferiğe binebilirsiniz.

Antalya, Mardin, Bursa, İstanbul, Ordu uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden bakabilirsiniz. Eğer yayla havasını ve oradaki yaşamı seviyorsanız yine Ordu güzel bir seçenek olacaktır. Aybastı ilçesinde bulunan Perşembe yaylası ilk akla gelen yayladır. Aynı zamanda Ordu’ya gitmişken oranın en büyük gölü olan Ulugöl’ü unutmamak lazım. Ulugöl, Gölköy ilçesinde bulunuyor. Harika bir doğallığın içinde bulunuyor ve etrafında bir yerleşim alanı yok. Doğa ile iç içe olmaktan hoşlananların aradığı mekan. Karaoluk Şelalesi, Uzundere Şelalesi ise bir diğer doğal güzellik merkezleridir.

Ordu denildiğinde akla göl ya da akarsuları geliyor olsa da önemli bir geçmişe sahip olan tarihi eserleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bunlardan ilki Ünye kalesidir. Ünye Kalesi 2200 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tabi ki Ordu’ya yakışır bir şekilde yeşilliğin içindedir ve kalenin içinde Kaya Mezarları vardır. Buraya çıkıldığında görülmesi gereken bir diğer güzellik ise; kaleden Ordu şehrinin manzarasıdır. Mükemmel bir kare yakalamak için biraz tepeye çıkıp aşağıya bakmanız yeterli olacaktır.


Ordu Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Ordu%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Ordu Haritada Göster

Ordu

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 26 dakika
  • Ankara 1 saat 1 dakika
  • İzmir 1 saat 43 dakika
  • Antalya 1 saat 27 dakika
  • Adana 1 saat 9 dakika
  • Edirne 1 saat 45 dakika
  • Erzurum 57 dakika
antalya transfer