Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Onur Air Uçak Bileti 29,90 TL, En Uygun Onur Air Uçak Bileti Fiyatları
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Onur hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Onur Kampanyaları

Onur ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/single-firma.php on line 98

Onur Hakkında

Onur firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Onur Air Ucuz Uçak Bileti 0 (850) 840 63 30

Merkezi İstanbul olan Onur Air 1992 yılında kurulmuştur. Asıl merkez havalimanı Atatürk Havalimanıdır. İç ve dış hatlara sefer hazırlamaktadır. İç Hatta İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Adana, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon Dış Hatta ise Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Lefkoşa, Münih, Nalçik, Odessa, Paris, Stuttgart ve Viyana’ya seferleri karşılıklı olarak düzenlemektedir.

İlk seferini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı’na  gerçekleştirmiş olması diğer Uçak Bilet Firmalarından ayıran özelliklerinden biridir. Onur Air hedeflerinden biride turizm idi bunu Ten Tour ile 1994 yılında yapmış olduğu anlaşma ile göstermiş olduğu yükselişinden anlaşıldığı üzere hedefleri her zaman yüksek tutmuştur. Başlangıçta 150 olan personel sayısını kısa bir sürede 512’e çıkarmış yolcularına özel hizmetlerle kendini ispatlamayı başarmıştır. Ten Tour ile ortaklık etmesi sonucundaki başarıyı daha yükseklere çıkarmak amacıyla tamamen Ten Tour’a katılmış olup yolcu kapasitesini genişletmiştir.

Kriz döneminde genç bir firma olmasına rağmen en az zararla çıkmayı başaran Onur Air Türkiye’nin en başarılı özel havayolu firması olmaya devam etmiştir. 2001’e kadar uçak sayısını 12’a çıkararak başarı merdivenlerini çıkmaya ve yenilenmeye ara vermeden sürdürmüştür.

İstikrarlı bir şekilde büyüyen Onur Air günümüzde 24 uçak ile yolcularına en kaliteli bir şekilde hizmet  vermeye devam etmektedir. Personel seçimini her zaman doğru seçmesi büyümesinde çok büyük rol oynamıştır. Sadece kedisini değil benzer diğer hava yolları için hedefleriyle örnek olmuş ve doğru strateji için çalışmalarını sürdürmüştür.

Her uçak bilet firması gibi Onur Air’inde  kendine özgü bir sloganı vardır elbette, firmanın ”Uç Türkiye Uç” her zaman dikkatleri üzerine çekmekle birlikte uçak seyahati yapamayanlara ilham olmuştur. Her bir müşterisi ile  ayrı ayrı özellikle ilgilen Onur Air uçak biletlerini öncelikle tüm şartla dahilinde uygun bir fiyatla sunmaktadır. Yolcuların iç hat uçuşlarında 15 kg, dış hat uçuşlarında ise 20 kg serbest bagaj hakkı sunmaktadır. Bagaj hakkını aşılması durumda ise yine uygun bir ücret karşılığıyla hizmetine devam etmektedir.

Onu Air yolculuk esnasında alkollü ve alkolsüz içecekler, yiyecek gibi ihtiyaçları ücretli olarak yolcularına sunmaktadır. Hemen menüden istenileni seçip talep etmek yeterli olacaktır. Farklı prosedür uygulaması da özel durumu olan yolcular için geçerlidir, bu gebelikte 28 hafta ile 35 hafta arasında yolcunun uçuştan en geç 7 gün önceden alınmış “Seyahatinde sakınca yoktur” ve İkiz gebeliklerde ise 28 hafta 32 hafta arasında yolculuğa en geç 7 gün kalmak üzere “Uçakla seyahatine engel yoktur”  belgesinin olması gerekmektedir.  Aksi takdirde maalesef firma prosedür gereği yolculuk yapılamaz.

Firmanın en çok tercih sıralamasına koyan durum ise yolculara verilen değerdir. Yolcunun gecikmesi ve uçağı kaçırma gibi durumlarda firma, uçak bilet bedelini yolcuya geri iade yapmaktadır. Bununla kalmıyor firma zorunlu gecikme veya iptal durumlarda ise uçak bilet bedeli ve 150 TL tazminat bedeli yolcuya verilmektedir. Tarifeli seferlerin gecikmesinde aynı kurallar daha sık geçerli olup her gecikme saat başına 50 TL ödeme yapılmaktadır.

Onur Air uçak biletlerini mobil uygulaması veya web site adresinden gerçekleştirmektedir. Uçak Bileti için ultrabilet.com web sitesi üzerinden anında alabilir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir gibi Türkiye’nin her bir havalimanına sefer düzenlemekte olan firma genç ekibiyle 7/24 hizmet vermektedir. Yenilikte sınır tanımayan firma bir çok siteden müşterilerini takip etmekte şikayet ve önerileri dikkate almaktadır. Bunun ile ilgili çalışmaları en hızlı şekilde tamamlayıp müşteri ile iletişime geçmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Onur check-in işlemleri Onur Check-In İşlemleri

Onur check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Onur check-in işlemleri Onur Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Onur bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Onur check-in işlemleri Onur Koltuk Seçimi

Onur koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.


Onur check-in işlemleri Onur Yiyecek İkram

Onur yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

antalya transfer