Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Konya Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

12:36 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

963 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 47 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal, Sun Express


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Konya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Konya Kars Uçuşları

Konya - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin Kuzey Doğu’sunda yer alan ilçesiyle aynı adı taşıyan ilimizdir. İlimiz 2023 yılı için düşünülen Türkiye Turizm Stratejisi 2023″ ve “Turizm Stratejisi Eylem Planı” içinde yer alan il içerisinden biridir Kars. Bu çalışma  Kültür Turizmi Geliştirilecek Marka Kentler” olarak gösterilip geliştirileceği düşünülmektedir. Kars geçmişinde Belgaratlı Krallığı ve Güneybatı Kafkasya Cumhuriyeti’ne başkentlik yapmış bir şehirdir. Bilindiği üzere Türkiye’de tarih boyunca başkentlik yapan ilimiz çok azdır bunların içinde Kars’ın yer alması tarihi açısından ne kadar önemli bir merkez olduğunu göstermektedir. Şehre sadece 6 km uzaklıkta olan hava limanı sayesinde ulaşımı en kolay hale getiren Kars yine daha da rahat ulaşım sağlamak için Uçak Bilet Firmaları‘ından destek almıştır.

Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük ili olan Konya ülkemiz açısından çok büyük değere sahiptir. Konya ilimizin nüfusu 2.130.544 olarak kayıtlara alınmıştır. Şehir 2014’te büyük şehir ünvanı almıştır. Doğal ve tarihsel zenginlikleriyle ülkemize büyük katkıda bulunmaktadır. Konya Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerindendir. Bizim için çok önem taşıyan ve ülkenin yer yerinden ziyaret gelen büyük mutasavvıf Hz. Mevlana ‘nın türbesi Konya’dadır. Şehrin merkezinde bulunan hava limanı şehre ulaşım konusunda çok yardımcı olmuştur. Yurt içi ve Yurt dışından ziyaret kabul eden Konya en uygun uçak biletleri sayesinde her sene misafirleri ikiye katlanmıştır. Gezip görülmeye değer bir çok tarihi ve doğal bölgeleri olan Konya her açıdan diğer illerimize yakınlık göstermektedir.

Konya ile Kars arası 13.23 saat olduğu için genelde kara yolu tercih edilmemektedir. Özellikle kış ayları biraz daha zor hale gelmektedir. Her iki ilinde hava limanı neredeyse merkezde olduğu için hava yolu daha sık tercih edilmektedir. Kars Uçak Bileti veya Konya Uçak Bileti için ultrabilet.com web sitesinden ya da müşteri hizmetiyle görüşerek  çok uygun uçak bileti bulabilir, 13.23 saat değil sadece 1.45 saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Her iki şehrin ülkemize kattığı değerleri daha yakından görmek ve gezmek için yaz sezonları daha uygun olacaktır tarih öncesin de uçak biletinizi alabilir tatili her iki şehrimiz de doyasıya geçirebilirsiniz.

 


Konya Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer