Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Konya İzmir Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

İzmir Hava Durumu

( İzmir )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27%C4%B0zmir%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

İzmir Yerel Saati

09:45 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

473 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 7 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Konya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Gezilecek Yerler

İzmir gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Konya İzmir Uçuşları

Konya - İzmir uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Yüz ölçümü olarak ülkenin en büyük şehri olan Konya’ya gitmek için Konya uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Konya sadece yüz ölçümü olarak büyük değildir aynı zamanda nüfus bakımından da oldukça fazla bir sayıya sahiptir. Hatta ülkenin nüfus kalabalık sıralamasında yedinci sıradadır. 1875 de belediyesi resmi olarak kurulmuştur ve 1987 yılında Konya artık büyük şehir olmayı başarmıştır. Konya İzmir uçak bileti fırsatlarını ultrabilet.com adresinden takip edebilirsiniz.

Ekonomik açıdan ve ülkeye katkıları konusunda Konya büyük bir merkez gibidir. Halkın tarıma olan ilgisi ve gelişmekte olan sanayisinin yanında turistik gezilere imkan verecek bir çok noktası vardır. Geçmişte birbirinden farklı medeniyetlerin bu topraklarda yaşamış olması tarihi anlamda bu toprakları doyurmuştur. Konya İzmir uçak bileti firmaları her sokağında tarih kokan bu şehirde gezinmeniz için en uygun uçak bileti fiyatlarını ultrabilet.com adresinde sizlere sunacaktır.

Ege’nin incisi olan İzmir’e gitmek için ultrabilet.com adresinden İzmir uçak bileti kampanyalarını takip edebilir ve en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. İzmir ülkenin nüfus bakımından en kalabalık şehirler sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. Yüz ölçümü büyüklüğünde ise Konya kadar ileride değildir ve şehirler sıralamasında 23. Sırada yer almaktadır. Yaklaşık olarak 5 milyona yakın bir nüfusu bulunmaktadır. Enternasyonal Fuarı her yıl İzmir’de düzenlenir. Bunun yanı sıra İzmir ülkenin en önde gelen liman kentlerinden bir tanesidir.

Doğayı ve doğal yaşam alanı seven gezginler için İzmir, her dönem cazibesini koruyacak bir şehirdir. Sadece doğal güzelliklerini korumakla kalmaz aynı zamanda tarihi ve doğasını modern hayatla bir araya getirmektedir. Geçmişinden beri İzmir konusunda insanlar büyük aşklar yaşamaktadır. Efsanelere, şiirlere ve şarkılara konu olacak kadar güzelliği ile dillere destan olmuştur. Güzelliği ve cazibesinin yanına bir de sanata ve sanatçıya verdiği önemi eklenince gidip görülmesi gereken yerlerden bir tanesi olacaktır. Turistik gezilere giden ziyaretçilerine her konuda en iyisini ve en doğalını yaşatmaya hazır olan İzmir, ulaşım konusunda da hız sağlamaktadır. Ulaşım kolaylığı da İzmir’e gidildiğinde rahat bir nefes alırken gezinmenizi kolaylaştıracaktır.


Konya Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer