Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Konya Antalya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Antalya Hava Durumu

( Antalya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Antalya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Antalya Yerel Saati

09:08 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

192 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

45 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Konya uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Gezilecek Yerler

Antalya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Konya Antalya Uçuşları

Konya - Antalya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Mutfağı, gezilecek yerleri ve tarihiyle bir marka olan Konya iline gitmek için ultrabilet.com adresini inceleyebilir ve size en uygun Konya Antalya uçak biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Konya her anlamda o kadar zengin bir yerdir ki; saymakla bitmeyecektir. Göller konusunda oldukça fazla seçenek sunan bu şehirde ilk akıllara gelenlerden bir tanesi Beyşehir Gölü olacaktır. Ülkenin en büyük göllerinden bir tanesi olan Beyşehir Gölü, temizliği ve berrak suyu ile ününe ün katmıştır. Sadece turistlerin değil aynı zamanda yerel halkın da sürekli ziyaret ettiği bir noktadadır. Büyük bir ülkenin tuz ihtiyacını karşılayabilecek kadar bereketli olan Tuz Gölü ise bir diğer büyük göllerdendir. Kapadokya’ya gitmek gibi bir planınız varsa bile yol üzerinden Tuz Gölü’ne uğrayabilir ve daha yakından görebilirsiniz. Gündüzü farklı ve gecesi farklı olan bu göl, görülmeye değer olacaktır.

Her anlamda zengin dediğimiz Konya’nın iyi olduğu bir diğer unsur ise içinde barındırdığı parklarıdır. Şehrin düzenli yapısının arasında modern yapıları görürken aynı zamanda yeşil alanların nefes verdiği parkları da görebilirsiniz. Konya uçak bileti seçeneklerine en hızlı şekilde ultrabilet.com adresinden bakabilir ve bu doğanın ve modernliğin harmanlandığı şehirde gezinti yapabilirsiniz.

Yabancı turistlerin uğrak noktası olan Antalya’ya gitmek için Antalya uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve vakit kaybetmeden burayı ziyaret edebilirsiniz. Tatil yeri ve eğlence denildiğinde ülkenin ileri giden şehirlerinden biri olan Antalya, oldukça köklü ve güzel bir tarihe sahiptir. Sadece yaz tatilleri ile anılsa da Antalya’da kış tatilinizi de yapabilirsiniz. Kış tatilini burada geçirmek isteyenlerin adresi; Saklıkent Kayak Merkezi olacaktır. Konya Antalya uçak bileti firmaları yazı ve kışı ayrı güzellikte olan Antalya’ya en ucuz uçak biletleri ultrabilet.com adresinden size temin edecektir. Tercihiniz yaz mevsiminde buraya gelmek ise Kurşunlu Şelalesi’ne yolunuz düşmeli ve 7 göletten oluşan bu gölün tadını çıkarmak için en az bir gününüzü ayırabilirsiniz. Anadolu’dan bugüne kadar kendini koruyarak gelmiş ve her sene oldukça fazla sayıda turist çekmektedir. Bir diğer özelliği ise 18 metreden aşağıya dökülen suyu izlemenin keyfidir.


Konya Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer