Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kocaeli Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Kocaeli Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kocaeli uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kocaeli Şehrinde Gezilecek Yerler

Kocaeli şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kocaeli Uçuşları

Kocaeli şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük sanayi ve ticaret illerinden birisi olan Kocaeli iline gitmek için ultrabilet.com adresinden Kocaeli uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Marmara bölgesindeki en büyük üçüncü ticaret ve sanayi kentidir. Özellikle adını da kendisini fetheden Akçakoca’dan alan bu şehrin en önemli özelliği irili ufaklı fabrikalar ve büyük ölçekli ticarethanelerdir. Marmara bölgesindeki birçok fabrikanın bulunduğu ve İstanbul iline en çok sanayi ürünleri ile dış ticaret ürünleri gönderen şehir olan bu bölge, ekonomik olarak da çok zengin bir şehir sayılmaktadır. İstanbul şehri dışında da aynı zamanda Sakarya, Bilecik, Bursa ve Yalova ile komşu bir il olup, bu iller üstünden de Anadolu’ya sanayi ve ticaret ağı kurulu olan bir şehirdir.

Kocaeli uçak bileti firmaları size en uygun uçak biletlerini ayarlayacaktır. Şehrin tarihi ve turistik yönü oldukça zayıftır çünkü Kocaeli şehri, genellikle eski zamanlardan beri İstanbul için bir ticaret ve üretim merkezi halini almıştır. Bu sebeple de ciddi bir tarihi yerleşim bölgeye olmamıştır. Eski zamanlarda Trakyalılar ve birkaç Yunan medeniyetinin geldiği bölge, çok ciddi anlamda tarihsel bir öneme sahip olmamıştır. O sebeple şehirde eski antik kalıntılar neredeyse yok denecek kadar azdır. Şehir Osmanlı döneminde de İstanbul ve Payitaht için genellikle sipahi araçları ve silah üretiminin yapıldığı yerlerden birisi olmuştur. Özellikle Anadolu üzerinden sefere çıkacak ordulara bu şehir üzerinden silah ve mühimmat sağlanırdı. Şehrin nüfusu ise yaklaşık 1.830.732 kişidir. 2004 senesinde çıkan kanun ile şehir olmuştur.

Ankara, İzmir, Kocaeli uçak bileti seçenekleri için ultrabilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Şehrin bitki örtüsü tipik Marmara Bölgesi bitki örtüsüdür. Çok sık olmamakla beraber tepeler ve irili ufaklı dağlar mevcuttur. Ancak bu bölgedeki makilik alan yalancı maki denilen bitki örtüsü ile kaplıdır. Eski zamanlarda şehirde ormanlık alan çok olmasına rağmen, yerleşimin yoğunlaşması ve Kocaeli elinin hızla sanayileşmesi ile fabrikaların birbiri ardına açılmasından dolayı ciddi şekilde tahrip edilmiştir. Şehirde yeşillik alan az denilecek seviyelere gerilemiş olsa da, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın ağaçlandırma çalışmaları sayesinde şehir biraz da olsa yeşillik alanlara kavuşmuştur. Şehirde doğu bölgesine gidildikçe Karadeniz ikliminin etkileri görülüyor olsa da, şehrin genel olarak iklim yapısında Akdeniz iklimi de görülmektedir.


Kocaeli Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kocaeli%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Kocaeli Haritada Göster

Kocaeli

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 36 dakika
  • Ankara 51 dakika
  • İzmir 58 dakika
  • Antalya 1 saat 4 dakika
  • Adana 1 saat 21 dakika
  • Bodrum 1 saat 7 dakika
  • Gaziantep 1 saat 31 dakika
antalya transfer