Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kayseri Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Kayseri Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kayseri uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Şehrinde Gezilecek Yerler

Kayseri şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kayseri Uçuşları

Kayseri şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İç Anadolu Bölgesi olan Kayseri dünyanın bilinen eski şehirlerinden biridir. Eski çağlarda buraya Kapadokya adı verilmiştir. Kızılırmak Bölümünün güney bölgesinde kalmaktadır. Her çağda tüm dünyanın dikkatini çekmekte idi. Kayseri’nin en eski yerleşim yeri Kaniş Höyüğüdür.  Hititler, Frigler, Kimmerler gibi birbirinden farklı kültür ve medeniyetler bu topraklarda yaşamıştır. Hititler Kayseri’ye çok uzak olmayan sadece 22 km uzaklıkta olan bölgeye Kültepe Şehrini kurmuşlardır. Burası Anadolu için büyük önem taşımaktaydı bölgenin en büyük şehri aynı zamanda en büyük höyüklerinden biri olmayı başarmıştır. Kayseri Tuz Gölü üzerinden Fırat Nehri’ne kadar uzanıp aynı zamanda İpek Nehrinin geçtiği değerli bir bölgedir. Kayseri, zamanla, Büyük Selçuklu döneminde Anadolu’yu ve Türkleri benimsemiştir. Kayseri Uçak Bileti Firmaları bu bölgede iyi bir performans ile faaliyet göstermektedir.

Bölgenin en büyük sehri olan Kültepe çevresinde Karum Bölgesinde kazılar yapılmış ve tarihi yansıtan çivi yazısı ve yazılı tabletler bulmuş ve ticarete dökmüşlerdir. Sanayi merkezi olarak da bilinen Kayseri’nin kendine özgü damak tatları vardır. Kayseri Pastırması ve Bünyen Halısı dünyaca bilinen bir özelliktir. Lezzetiyle ve tarihiyle marka şehir olan Kayseri’yi ziyaret etmek için ultrabilet.com adresinden en ucuz Kayseri uçak biletinizi alabilirsiniz.

Kayseri çevresinde bulunan iller açısından da oldukça şanslı bir ildir.  Kuzey Batıda Yozgat, Kuzeydoğuda Sivas, Doğu tarafında Kahramanmaraş, Güneyinde Adana, Güney Batısında Niğde ve Batı tarafında Nevşehir illeri mevcuttur. Plakası 38 olan ilimiz ulaşımı kolay ve rahattır. Kayseri ilimiz toplam nüfusu 1.060.694’tür. Toplam 16 ilçesi bulunmaktadır.  Bunlar; Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas,  Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar’dır. Şehrin ekonomisi, hayvancılıkla sağlanmaktadır. Tarımda ise Buğday, Arpa, Çavdar, Baklagiller, Patates ve Şekerpancarı burada yoğun olarak işlenmektedir. Sanayide de oldukça gelişmiş olan ilimizde Sümerbank halı ipliği fabrikası ve Döküm fabrikası bulunmaktadır.

Kayseri ilimizde ulaşım şehir içinde, tramvay ve şehiriçi otobüsleri ile sağlanmaktadır. Şehir dışından da şehirler arası otobüsler ve hava yoluyla ulaşım sağlanmaktadır. En uygun Uçak Biletleri sayesinde hızlı bir ulaşım ile değerli ilimize gitmek çok kolay.

 

 

 


Kayseri Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kayseri%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Kayseri Haritada Göster

Kayseri

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 18 dakika
  • Ankara 51 dakika
  • İzmir 1 saat 28 dakika
  • Antalya 1 saat 7 dakika
  • Adana 45 dakika
  • Trabzon 1 saat 5 dakika
  • Dalaman 1 saat 20 dakika
antalya transfer