Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kastamonu Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Kastamonu Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kastamonu uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kastamonu Şehrinde Gezilecek Yerler

Kastamonu şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kastamonu Uçuşları

Kastamonu şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Karadeniz’e kıyısı bulunan Kastamonu’yu ziyaret etmek için ultrabilet.com adresinden Kastamonu uçak biletinizi temin edebilirsiniz. 20 ilçesi olan Kastamonu için o topraklarda yaşayanların ilk olarak Hitiler olduğu düşünülmektedir. Hitit İmparatorluğu ile gözlerini açan Kastamonu sonrasında Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı’ya ev sahipliği yapmıştır. Ve son olarak Milli Mücadele ve Cumhuriyet döneminde ise tarihin bekçisi olmaya devam etmiştir. Özellikle Cumhuriyetin kuruluş dönemlerinde lojistik destek konusunda en uygun topraklar olması nedeniyle çok katkısı olmuştur. Orduya gereken giyecek, para, cephane, silah gibi ihtiyaçların gönderimi Kastamonu üzerinden olmuştur. Ve Kurtuluş Savaşına en çok asker katılımı da tam olarak buradan olmuştur. Yani bir nevi Kastamonu her alanda cepheye giden bir asker olmuştur. Tarihi açıdan bir de Mustafa Kemal’in “Giysi ve Şapka” devrimine yakından tanık olmuştur. Çünkü bu devrimin kararı tam olarak burada alınmıştır. Bu devrimin kararının alındığı dönem ise şehirde Kültür, geçmiş ve sanat haftası olarak her sene hatırlanmaktadır.

Kastamonu uçak bileti firmaları uzun bir tarihe şahitlik eden bu toprakları ziyaret etmeniz için en uygun uçak biletlerini temin etmeye hazırdır. Geçirdiği bu uzun tarih boyunca Türk ve İslam kültürünün önemli şehirlerinden olmuştur. O dönemden gelen tarihi eserler kendini korumakta ve o dönem bu topraklar üzerinde yaşayanların sürdürdüğü gelenek ve görenekler günümüzde halen kendini göstermektedir.

Adana, Antalya, Konya, Kastamonu uçak biletinizi ultrabilet.com adresinden en hızlı şekilde temin edebilirsiniz. Kastamonu’ya geldiğinizde gezmek ve tarihin izlerini görmek isteyebilirsiniz. Bunun için ilk gidilecek yer; Şeyh Şaban-ı Veli Külliyesi olmalıdır. Burası tarih boyunca önemli ve büyük bir din merkezi olarak anılmıştır. Bir çok binadan oluşur ve turistlerin ilgi odağındadır. Karanlık Evliya ve Aşıklı Sultan Türbeleri ise Külliyeden sonraki uğrak yeri oluyordur. Taş Köprü ilçesinde bulunan Pompeipolis yani bir diğer adıyla Zımbıllı harabeleri ise turistlerin diğer bir gözde yeri olmaktadır. Arkeolojiye merakı olan turistler ise Ilgarini Mağaraları’nı ziyaret etmeden geçmeyeceklerdir. Yılanlı Külliyesi, Nasrullah Külliyesi, Bayraklı Medrese, Gazi Türbesi ve Karanlık Evliya Türbesi ise gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden sadece birkaçıdır. Kastamonu adıyla fazla ön planda değil gibi görünse de tarihi bir destandır.


Kastamonu Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kastamonu%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Kastamonu Haritada Göster

Kastamonu

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 2 dakika
  • Ankara 44 dakika
  • İzmir 1 saat 22 dakika
  • Antalya 1 saat 15 dakika
  • Adana 1 saat 10 dakika
  • Sivas 56 dakika
  • Trabzon 1 saat 9 dakika
antalya transfer