Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kastamonu Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

13:24 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

788 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 33 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kastamonu uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kastamonu Kars Uçuşları

Kastamonu - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Ülkenin en önemli dağlarına sahip olan Kastamonu’ya gitmek için ultrabilet.com adresinden Kastamonu Kars uçak bileti seçeneklerine bakabilir ve size fiyatı en uyan uçak biletini satın alabilirsiniz. Kastamonu’ya gider gitmez ilk gitmeniz gereken yerlerden bir tanesi Ilgaz ve Küre Dağları’dır. Batı Karadeniz’de bulunan Kastamonu, Karadeniz’in incisi gibidir.

Doğal ve tarihi güzellikleri ile her gelene inanılmaz keyif verici zamanlar geçirmektedir. Tarihi yapıların meraklılarına Kastamonu’da çok fazla rastlayabilirsiniz çünkü geçmişten bugüne kadar tarihi yapılarını korumak bu şehirde bir alışkanlık gibidir. Tarihi yapılarını daha yakından görmek için Kastamonu uçak bileti fırsatlarını takip edebilirsiniz. Tarihi eser denildiğinde ilk akla gelenlerden bir tanesi Mahmut Bey Cami denilebilir. Bunun yanında İsmail Bey Külliyesi ve tarihi 12. Yüzyıla dayanan Kastamonu kalesi görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. İsmail Bey Külliyesi’nin önemli olan bir tarafı da Kastamonu için en eski kalıntılardan olmasıdır ve mimarisi ile çoğu eserden çok daha farklı bir duruşu vardır. Gezi severlere ise gezi yapanların bir diğer noktasını söylemek gerekirse; Zımbıllı Tepe Höyüğü diyebiliriz. Antik bir yerleşim alanıdır ve tarihi Romalılara kadar uzanmaktadır. Zımbıllı Tepe Höyüğü, derinine inildikçe eskiye dair bir çok eser vermeye devam ettiği için burada yapılan kazılar halen devam etmektedir.

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan ve soğukluğu ile en sert illerden biri olan Kars’a gitmek için ultrabilet.com adresinden Kars uçak bileti kampanyalarını takip edebilirsiniz. Bulunduğu konum itibariyle doğallığını korumakta olan bu şehri keşfetmek istiyorsanız en hızlı şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Kars’a gittiğinizde ulaşım kolaylığı sayesinde şehrin dört bir yanını ziyaret edebilirsiniz. Kara yolu, hava yolu ve demir yolu bakımından oldukça hızlı bir ulaşım anlayışını Kars tam olarak benimsemiştir. Terminal, tren istasyonu ya da havalimanı şehir merkezine oldukça yakındır ve bu durumda şehir içi ulaşımın kalitesini artırmaktadır.

Tarihi ile Paleolitik Dönem’e kadar uzanan Kars’ı ziyaret etmek için Kastamonu Kars uçak bileti firmaları tarafından yapılan promosyonlu biletleri ultrabilet.com adresinde bulabilirsiniz. Biletinizi uygun bir şekilde aldıktan sonra ise geriye kalan bu tarihi geçmişi ile bir destan yazan şehirde kaliteli bir geziye çıkmanız olacaktır.

antalya transfer