Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kars Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Kars Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kars uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Şehrinde Gezilecek Yerler

Kars şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kars Uçuşları

Kars şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde kalan Kars tarih boyunca üç dönemden geçmistir. Bunlar; Alt Paleolitik
Dönem, Orta Paleolitik Dönem, Üst Paleolitik Dönem’dir. Alt Paleolitik dediğimiz dönem İsmail Kılıç Kökten burada bir araştırmaya girmiş kültür tarihini yakin çevrede olduğunu eski kültürlerden günümüze kadar gelen buluntuları göstermiştir. Bu dönemde sırasıyla; el baltası, şölyen baltası ve iri yongalar bulunmuştur. Orta Paleolitik Dönem’in de Yazılıkaya, Tombultepe, taş araç ve ocak yerlerine rastlanmıştır. Üst Paleolitik Dönem’in de biraz daha gelişmişliği gösteren Avcılık, toplayıcılık gibi araç gereç yapımının geliştiğini görülmüştür. Ayni donemde su an yoğun ilgi görülen duvar resimleri ve biri küçük biri büyük iki pano bulunmuştur.

Kars ulaşımı üç yolla sağlanmaktadır. Kara, Hava ve Demiryolu ile şehir içi ve şehir dışı seyahat sağlanmaktadır. Havalimanı merkeze 7 km uzaklıktadır. Olabildiğince rahat ulaşım sağlamaktadır. Karayolları kullanımı her zaman aktif bir şekilde işlemektedir. Uçak Bilet Firmaları burada ciddi çalışmalar yapmaktadır. Buradan Taksi, servis veya acentalar ile şehir merkezine gidilmektedir. İlimizden havayolu ile Aktarmasız olarak Ankara, İstanbul ve İzmir‘e seferler düzenlenmektedir.  Terminalin merkeze uzaklığı sadece 3 km. Erzurum, Iğdır ve Ardahan karayolları üzerinden giriş yapılabilmektedir. Demiryolu kullanımı en kullanışlı olan ulaşım aracı diyebiliriz. Bunu Tren istasyonuna sahip olan Kars, Ankaraİstanbul demiryolu ile bağlantıları vardır. İstasyon merkeze 1 km uzaklıktadır.

Kars ilimizin birbirinden güzel birbirinden lezzetli yemekleri ile sizileri tekrar tekrar çağıracaktır. Umaç helvası, Hörre, Kars Ketesi, Hangel, Erişte pilavı ve Haşıl gibi yemek/tatlı kendisine bağlamakta birinci sırada diyebiliriz. Uçak Biletinizi ultrabilet.com web sitesinden alabilir benzersiz güzellikleri olan ilimizi görmek icin tam zamanı.

Gez gez bitiremeyeceğimiz, hiç dokunulmayan doğası, kışın bile o doğal karla bile ortaya çıkan muazzam görüntü görülmeye değer. Çaldır Gölü inanılması güç mucizeleri var, donmuş su uzerinde yürüyebilir, balık tutabilir hatta oturup keyif yapabilir bir buzlukta. Türkiye’nin en güzel ve en keyifli kayak merkezlerinden biride Kars ilimizde mevcut. Ermeni mirası olarak bilinen Ani Harabeleri, Cirit Oyunlarının yapıldığı festivaller. Ve saymak ile bitmez özellikleriyle Kars ilimiz oldukça değerlidir.

 

 


Kars Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Kars Haritada Göster

Kars

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 2 saat 5 dakika
  • Ankara 1 saat 39 dakika
  • İzmir 2 saat 21 dakika
  • Antalya 2 saat 2 dakika
  • Adana 1 saat 32 dakika
  • Diyarbakır 1 saat 1 dakika
  • Gaziantep 1 saat 20 dakika
antalya transfer