Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kars Mardin Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Mardin Hava Durumu

( Mardin )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Mardin%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Mardin Yerel Saati

13:59 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

420 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 3 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kars uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Mardin Gezilecek Yerler

Mardin gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kars Mardin Uçuşları

Kars - Mardin uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Suriye ile sınır komşusu olan Mardin’e gitmek için Kars Mardin uçak bileti fiyatlarını ultrabilet.com üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Mardin, kültür mirası olacak kadar değerli bir şehirdir. Geçmişinde bu topraklar pek çok farklı medeniyetin yerleşim merkezi olmuştur. Ve günümüzde hala orada yaşayan insanların çeşitliliğini korumaktadır. Haliyle birbirinden farklı kültürler burada harmanlanmış bir haldedir. Bazı kaynaklara göre bu topraklarda ilk olarak yaşayan, savaş düşüncesini fazlasıyla benimsemiş olan Ardeşir’lerdir.

Mardin uçak bileti fiyatlarına ultrabilet.com sitesinden bakabilir ve size en uygun seçenekleri hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Paleotik dönemlerden kalıntılara rastlanan Mardin, gezilerek bitirilemeyecek kadar dolu bir şehirdir. Mardin sadece tarihi ile dolu olmakla kalmamış aynı zamanda şehir içi yapılanmasında da mimari esintilerine özenmiştir. Mardin’e adım attığınızda büyülü bir şehir ile karşılaşacak ve buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Mimariye ilgisi olanların kesinlikle gitmesi gereken şehirde Ortaçağ mimarisinin çok fazla örnekleri vardır.

En ucuz uçak biletlerini Kars Mardin uçak bileti firmaları sayesinde temin edebilirsiniz. Geriye kalan ise ulaşım konusunda da iyi olan bu iki şehirde tatilinizin tadını çıkarmak olacaktır. Mardin, mimarisine önem verdiği kadar ulaşımına da fazlasıyla önem vermiştir. Şehir içi otobüsler ile gezilecek pek çok alana kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yürüyerek bile gezebilir ve bu eşsiz güzel şehrin tadını daha güzel bir şekilde çıkarabilirsiniz. Hava alanı ulaşımı kullanmak isteyenler ise şehir merkezinden sadece 20 km. uzaklıktaki hava alanı ile rahat bir ulaşım sağlayabilirler. Bunun dışında şehirle arası ulaşımı da oldukça rahattır.

Çok fazla büyük bir şehir olmayan Kars’a gidip gezmeden önce ultrabilet.com adresinden Kars uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Havalimanına olan ulaşımı Kars’a gidiş gelişi rahatlatmaktadır. Aynı zamanda Doğu Ekspresi treni ile genel olarak uzun bir yolculukla şehrin güzelliğini yaşayabilirsiniz. Şehir içine otobüs yolculuğu ile de gidebilirsiniz. Ve otogardan şehir merkezine her an her yerde bulabileceğiniz bir taksi ile ulaşımı sağlayabilirsiniz. Tüm bunlardan birini yapıp Kars’a geldikten sonra ise şehir içi ulaşımda otobüs, minibüs ve yine taksi kullanarak tüm noktaları gezebilirsiniz.

antalya transfer