Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kars Konya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Konya Hava Durumu

( Konya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Konya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Konya Yerel Saati

12:42 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

963 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 47 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal, Sun Express


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kars uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Konya Gezilecek Yerler

Konya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kars Konya Uçuşları

Kars - Konya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Son birkaç aydır soğuk havasına rağmen insanlar tarafından oldukça fazla bir şekilde ziyaret edilen Kars’a gitmek için Kars uçak bileti avantajlarına ultrabilet.com adresinden ulaşabilirsiniz. Köklü ve harika bir tarihe sahip olan il aynı zamanda korumaya devam ettiği tabiatı ile ilgileri üzerine çekmeye de devam edecektir. Kuzey Doğu’da yer alan şehrin Ermenistan ile sınırı da vardır. Ardahan, Erzurum ve Ağrı gibi üç büyük şehir ile de komşudur.

Bir anda popüler bir şehir olan Kars’a havalimanı ya da otobüs ile ziyaret etmenizin yanı sıra Doğu Ekspresi ile de ziyaret edebilirsiniz. Son günlerde popüler olan Doğu Ekspresinde boş yer bulmak neredeyse imkânsız bir hal almıştır. Bu yüzden demir yolu ya da kara yolu ulaşımını kullanabilir anca en rahat seyahatlerin anahtarı olan hava yolu ile de Kars’a gidebilirsiniz. En uygun fiyatlı Kars Konya uçak biletinizi de ultrabilet.com adresinden satın alabilirsiniz.

Gezilecek yer denildiğinde ziyaretçine uzun bir liste veren Konya’yı, gidip ve orayı daha yakından görmek için Konya uçak bileti firmalarını inceleyebilirsiniz. Konya’nın tarihi ile Milattan Önce 7000 zamanlarına kadar gitmektedir. Topraklarında büyüyen Mevlana ise Konya’nın bir yüzü olmuştur. Konya, müze ve tarihi alanları gezme konusunda ince bir merakı olanların tam adresi olacaktır. Türk tarihinin en önemli ve köklü eserleri bu topraklar üzerinde bulunmaktadır.

Geçmişi Neolitik çağlara kadar uzanmakta olan Konya’yı ziyaret etmek için Kars Konya uçak bileti fırsatlarını takip edebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bugün yapılan kazılarda dönemsel olarak farklı eserlere halen ulaşılmaktadır. Tarihi bir cennet olan bir ilde, çıkarılan tarihi eserlerin de bir sonu gelmemektedir. Malazgirt Savaşına kadar Oğuz Boyları buranın hâkimiyetini elinde tutmuş olduğu içinde Türk eserlerinin fazla olduğu bir gerçektir. Sonrasında Selçuklular gelmiş ve en uzun kalan onlar olmuştur. Bugün şehrin her adımında Selçuklardan kalan eserleri ya da onların izlerini görebilirsiniz. Kültür ve sanat anlamındaki en zengin dönemlerini de Selçukluların hakimiyeti altındayken yaşamıştır. Konya, tarihe merakı olanları içine tutsak edilecek kadar tarihi anlamda zengin bir ildir.

 

antalya transfer