Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kars Erzurum Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

35 Dakika

Erzurum Hava Durumu

( Erzurum )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Erzurum%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Erzurum Yerel Saati

13:17 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

174 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

43 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kars uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Erzurum Gezilecek Yerler

Erzurum gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kars Erzurum Uçuşları

Kars - Erzurum uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en soğuk illerinden olan Kars’a gitmek için Erzurum Kars uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden ulaşabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz. Kars son dönemlerde şehir merkezindeki yapıları ve Sarıkamış Kayak Merkezi ile adını dilden dile duyurmaya başlamıştır. Turist akınına uğrayan Kars’a bilet bulmak oldukça zor iken ultrabilet.com adresinden Kars uçak bileti almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çoğu anlamda farklı ve ilk sıralara giren Kars aynı zamanda en çok heykeli topraklarında bulunduran bir şehirdir. Adıyla en eski olan Kars, bugün hala şehir merkezinde ve yapılarında tarihin izlerini taşımaktadır.

Kars’ın geçmişi Paelolitik döneme dayanmaktadır. Urartulardan başlayan yerleşim, Persler, Araplar, Selçuklu, Rus, Osmanlı, İngiliz ve Ermeniler diye devam etmiştir. Bu çeşitlilik ise bu topraklara büyük bir kültür bırakmıştır. Günümüzde de bu çeşitliliğin büyük bir kısmını korumaktadır. En baskını ise Ruslardan bugüne kadar gelen eserlerdir. Bu eserlerin başını ise taş evler çekmektedir.

Palandöken Kayak Merkezi ile kış mevsiminde turist çekmekte olan Erzurum’a gitmek için Erzurum uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlısını satın alabilirsiniz. Palandöken vakit kaybetmeden gidip görmenizi gerektirecek kadar güzel olan ve her ziyaretçisini de mutlu bırakan bir merkezdir. Erzurum’a gelen turistlerin bir ilgisini de şehirde her yerde bulabileceğiniz Oltu taşıyla yapılan takılar da fazlasıyla çekmektedir. Gerçek taşlardan yapılan bu takıları şehrin bir çok yerinde tezgahlarda ya da özel dükkanlarında bulabilirsiniz.

Erzurum Kars uçak bileti firmaları en uygun fiyatlı uçak bileti seçeneklerini ultrabilet.com adresi üzerinden sizlerle buluşturmaktadır. Biletinizi aldıktan sonra yerli ve yabancı turistlerin de çok fazla ilgisini çekmekte olan Yakutiye Medresesi görülmeye değer yerlerden bir tanesidir. Peri bacalarının benzerini burada bulabilir ve çok fazla uzaklaşmadan konaklayacak yer ayarlayabilirsiniz. Peri bacalarının bulunduğu alan her gideni kendisine hayran bıraktıracak bir güzellikte olup her sene fazla sayıda ziyaretçi toplamaktadır. 2000 metre civarında bir uzunluğu olan Erzurum Kalesi, 5. Yüzyıl zamanlarına kadar geçmişi mimari yapısında barındırmaktadır. Kalenin mescidi ve hemen yakınındaki saat kulesi ise mimari anlamda Türklerin en eski eserlerinden olma özelliği taşımaktadır.

antalya transfer