Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Kars Antalya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Antalya Hava Durumu

( Antalya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Antalya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Antalya Yerel Saati

09:11 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1151 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 2 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Kars uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Gezilecek Yerler

Antalya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Kars Antalya Uçuşları

Kars - Antalya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en göç alan şehirlerden biri olan Antalya’ya gitmek için Kars Antalya uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden inceleyebilirsiniz. Turizm denildiğinde akla ilk gelen şehri olan Antalya, her sene milyonlardan fazla sayıda turist almaktadır. Bu şekilde halkın geçiminin özellikle yaz mevsiminde büyük bir kısmını turizm oluşturmaktadır. Sadece Antalya sınırlarında yapılmakta olan turizm, sadece şehrin ekonomisini değil aynı zamanda genel olarak ülkenin de ekonomisini etkilemektedir.

Antalya’nın çekici taraflarından bir tanesi, geçmişinden beri herkese kucak açmasıdır. İçinde birbirinden farklı pek çok kültür ve medeniyet barındırmaktadır. Bu şehrin güzelliğinin bir kısmı da buradan gelmektedir. Antalya uçak bileti seçeneklerini ultrabilet.com adresinden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz ve vakit kaybetmeden kültürü ile fark yaratan bu şehirde tatilinizi yapabilirsiniz. Üstelik Antalya’da tatil söz konusu olduğunda ilk akla gelen denizi ve yaz mevsimi olması yanlış bir durum olacaktır. Çünkü kış mevsiminde de Antalya’ya gelebilir ve Saklıkent içerisinde inanılmaz bir kış tatili yapabilirsiniz. Antalya yaz ve kış turizmine açık olan ve her alanda fırsat sağlayan bir şehirdir.

Kars Antalya uçak bileti kampanyalarına ulaşmak için ultrabilet.com adresini takip etmeniz yeterli olacaktır. 9 Temmuz 1921 yılında Anadolu’ya bağlanan Antalya, Cumhuriyetin yakın şahitlerinden olmuştur. O gün ve bugün değişmeyen ise hala tarihini korumakta olması ve her milli bayramda Cumhuriyeti iliklerinize kadar hissettirmesidir. 19 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos, 23 Nisan tarihlerinde milli bayramlar tüm ilde büyük bir coşku ile kutlandığında şehirdeki manzara görülmeye değer bir güzellikte olmaktadır. Bunu sağlayan ise köklerine ve tarihine bağlı yaşayan sıcakkanlı güzel Antalya halkıdır.

1152 yılında Saltukoğulları tarafından yapılan Kars Kalesini daha yakından görmek için ultrabilet.com adresinden Kars uçak bileti fırsatlarını yakalayabilir ve çok daha ucuz bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Ve ya 932 yılında inşa edilen Ketküda Camisine gidebilir ve doya doya bir tarihi yapı inceleyebilirsiniz. Geçmişe dair tüm tarihi eserleri korunamamış olsa da genel anlamda bugün Kars’a bakıldığında; tarihi eserlere ilgisi olan herkesi tatmin edecek kadar tarihini korumaktadır.

antalya transfer