Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
İzmir Uçak Bileti 39 TL den başlayan fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz İzmir Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İzmir Şehrinde Gezilecek Yerler

İzmir şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz İzmir Uçuşları

İzmir şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir’e giderek büyüsünü yaşamak istiyorsanız ultrabilet.com adresinden en ucuz İzmir Uçak Biletini alabilirsiniz. İzmir, dünyanın her yerinde görülmesi gereken şehirlerden bir tanesidir. Aristo’nun zamanında İskender’e “Görmezsen eksik kalırsın,” dediği gibi İzmir’i görmeden yaşayanlar bir eksiklik hisseder.

İzmir uçak bileti firmaları, dillere şiir olan bu şehirde gezinmeniz için en uygun fiyatlı uçak biletlerini size sunmaktadır. İzmir; çağdaş, gelişmiş ve ticaret anlamında kendini geliştirmiş bir şehirdir. Konum olarak ticarette olan avantajını kullanmayı bilmiştir. Farklı bölgeler arasında bir geçiş alanına sahip olması İzmir için avantajdır. Şehir içi veya şehir dışında ulaşım rahatlığı vardır.

Farklı kültürlerin, medeniyetlerin, inançların ve yaşamların izlerini İzmir hala yaşamakta aynı zamanda yaşatmaktadır. Bu nedenle bir turizm merkezi olması kaçınılmazdır. Ege’nin incisi güzel şehir İzmir’in her sokağında farklı bir tarih bulabilir ve tarihi dokuları seviyorsanız İzmir’i ziyaret edebilirsiniz. Victor Hugo’nun “İzmir bir prensestir,” dediği gibi İzmir her eli kalem tutana ayrı bir ilham kaynağı olacak kadar güzeldir.

Antalya, İstanbul, Diyarbakır, Konya, İzmir uçak biletini ultrabilet.com adresinden tüm havayollarını kıyaslayabilir ve bütçenize en uygun olanını alarak bu güzel şehirde bir tatil yapabilirsiniz. Tatil yapmak dışında sakin bir hayatı da İzmir size sunacaktır. İzmir’e gelen ziyaretçilerin bir kısmı da burayı çoktan çözdükleri için tarihi yerlerinden ziyade şifa merkezi denilen kaplıcalarını da ziyaret etmektedir. Agamemnon, Asklepion, Allianoi ve Karakoç ise bunlardan sadece birkaç tanesidir.

İzmir’e bir kez gidenin uğradığı Symrna Meydanı adeta bir tarihin parçasıdır. Geçmişten bir parça olarak kalan antik kentlere merakı olanlar ise Allianoi Antik Kenti’ne uğramadan geçmemelidir. Nebiler Şelale’si turizm mevsimlerinde aldığı turist sayısını hak edecek kadar güzel ve özeldir. Şelale sadece görsel bir şölen sunmaz aynı zamanda bulunduğu konumda trekking yapabilme şansı tanır. Şelalenin etrafında bulunan kaplıcalarda ilgi çekmektedir. Nebiler Şelalesinde güzel uzun bir yürüyüş yaptıktan sonra kendinizi termal suyun içerisinde bulabilirsiniz. Dinlenmek isteyenlerin ilk tercihi olacak kadar güzel bir yer Nebiler Şelalesi. Yaz ve güneş şehri gibi anılsa da İzmir aslında farklı mevsimleri de yaşar. Bunun en büyük kanıtı ise Bozdağ Kayak Merkezi’dir. Kendinize kalacak bir yer ayarladıktan sonra kış tatilinizi de İzmir’de geçirebilirsiniz.


İzmir Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 358

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27%C4%B0zmir%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 358

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 361

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

İzmir Haritada Göster

İzmir

Uçuş Süreleri

  • Adana 1 Saat 20 Dakika
  • Ankara 1 Saat
  • Antalya 1 Saat 10 Dakika
  • Bodrum 40 Dakika
  • Gaziantep 1 Saat 50 Dakika
  • İstanbul 1 Saat 10 Dakika
  • Trabzon 1 Saat 20 Dakika
antalya transfer