Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
İzmir Moskova Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Moskova Hava Durumu

( Moskova )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Moskova%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Moskova Yerel Saati

16:36 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2082 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 Saat 16 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Onur Air, Atlas Global

İzmir Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İzmir uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İzmir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Moskova Gezilecek Yerler

Moskova gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz İzmir Moskova Uçuşları

İzmir - Moskova uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de üçüncü en büyük şehri olan İzmir ilimiz Ege Bölgesi’nde kalmaktadır. Fuar merkezi ve ticaretle bütünleşmiş ülkemiz için önemli liman kentidir. Antik çağların en popüler kentleri arasında yer alan Efes, Roma Devri’nde dünyanın en büyük şehirlerinden biriydi. Sanatsal etkinliklerle dikkat çeken Efes, en parlak dönemini geçirmiş olduğu İyon’a aitlik hissiyatı veren İyon’un İncisi adı verilirdi. İzmir, yatlar ve gemilerin olduğu bir körfezin başında gelmektedir . Ulaşımın  üzerine  oldukça düşmektedirler. Çünkü İzmir turizm bölgesi olmaya adaydır  ki o şekilde de olmuştur. Bu yüzden gerek şehiriçii gerekse şehirdışı için ulaşım yolları olabildiğince arttırılmıştır. Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan toplu ulaşım hizmetleri otobüs, vapur ve metro ile sağlamaktadırlar. Yurtdışı ve yurtiçi için hızlı ulaşım sağlayan havalimanı bulunmaktadır. Uçak Bilet Firmaları’nın olduğu havalimanı 7/24 hizmet vermektedir. En uzak ülkelere bile günlük sefer düzenleyen firmalar için İzmir önemli bir şehirdir.

İzmir şehrinde bulunan birçok yerel medya vardır bunlar; Ege TV, Yeni Asır TV, Kanal 35, İzmir TV,  Sky TV, Kordon TV aynı zamanda yerel radyo olarak da; Radyo İzmir, Romantik Radyo, Romantik Türk, Radyo 3, Kordon FM, İmbat FM, Radyo Kordelya, Radyo Efe, Oynak FM, Duygusal FM, Sky Radyo, Radyo Ege, Ege FM, Ege’nin Sesi Radyosu bunların yanında gazeteleri de mevcuttur, bunlar;  Ege Telgraf, Ekonomik Çözüm, Gözlem Gazete, Haber Ekspres, Ticaret Gazete, Yenigün Gazete, Yeni Asır, Yeni Ekonomi gelişime açık olan şehri her geçen gün farklı yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır.

Rusya’nın başkenti olan Moskova’dan her yıl milyonlarca turist gelmektedir. Turistler sezon boyu konaklamakta ve tatili canlı, sürekli, dinamik şekilde burada geçirmektedirler. En ucuz uçak bileti için ultrabilet.com web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri ile görüşerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Moskova ile İzmir arasında ticaret yapıldığını belirtmek isteriz. Aralarında sıkı bir bağ vardır şehirlerin. Her iki şehirde havalimanının bulunmasından dolayı şehirler arası ulaşım hızlıca sağlanır. Ancak şehir arasında her zaman direkt uçuş bulamayabilirsiniz. İstanbul havalimanından aktarmalı bir şekilde sefer düzenlenmektedir.

antalya transfer