Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
İstanbul Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz İstanbul Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İstanbul Şehrinde Gezilecek Yerler

İstanbul şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz İstanbul Uçuşları

İstanbul şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Anlatmak ile bitmeyecek bir masal gibi olan İstanbul’a gitmek için ultrabilet.com adresinden İstanbul uçak biletinizi temin edebilirsiniz. İstanbul ili Türkiye’nin en kalabalık ilidir. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethetmesiyle Türk egemenliğine giren ilin hem Avrupa kıtasında hem de Asya kıtasında toprakları bulunmaktadır. Türkiye’nin her açıdan en gelişmiş ili olan İstanbul’un nüfusu 15.029.231’dir ve 14 tanesi Anadolu Yakasında 25 tanesi Avrupa yakasında olmak üzere 39 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler;  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan (Eyüp), Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu’dur. Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul için medeniyetler başkenti demek doğru olur. İstanbul uçak biletinizi karşılaştırma yaparak ultrabilet.com üzerinden en ucuz olanını satın alabilirsiniz.

İstanbul uçak bileti firmaları sayesinde artık daha uygun fiyatlı uçak biletlerine ulaşabileceksiniz. İstanbul ili, Türkiye’nin en güzel cazibe merkezlerinden biridir. Turistik yerlerinin yanı sıra sosyo-ekonomik faaliyetleri, sanayisi, ormancılığı, madenciliği, ticari değerleri ve tarihi açısından çok büyük öneme sahiptir. Dünya’nın en kalabalık nüfuslu illeri listesinde 5. Sırada olan İstanbul. Türkiye’nin en çok göç alan ilidir. Nüfusun çoğunluğunun Müslüman olmasına rağmen diğer dinlerle iç içe kucak kucağa yaşayan bir kenttir. Kentte camiler, kiliseler ve sinagoglar bulunur. Ayrıca Müslüman ve gayrimüslim mezarlıkları ve birçok müze bulunmaktadır. Kentteki müzeler ise şunlardır; Aya İrini Müzesi, Ayasofya Müzesi, Anadolu Hisarı Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Aşiyan Müzesi, Atatürk Müzesi, Havacılık Müzesi, Beylerbeyi Sarayı Müzesi, Dolmabahçe Sarayı Müzesi, Florence Nightingake Müzesi, Kariye Müzesi, Askeri Müzesinin bulunmaktadır. Rahmi M. Koç Müzesi, Mozaik Müzesi, Adam Mickiewicz Müzesi. Yerebatan Sarnıcı Müzesi, Türk Vakıf Hat Sanatları, Karikatür ve Mizah Eserleri. Tabi ki müzeler bunlarla sınırlı değil kentte; Divan Edebiyatı, Resim ve Heykel, Eski Şark Eserleri, Türk İslam Eserleri, Deniz Müzesi, Rumeli Hisarı Müzesi, Basın Müzesi, Topkapı Müzesi, Yıldız Sarayı Müzesi gibi daha pek çok müze de bulunmaktadır. Bu da İstanbul’un ne kadar zengin bir mirasa sahip olduğunun göstergesidir.

Diyarbakır, Ankara, Konya, İstanbul uçak biletinizi en hızlı şekilde ultrabilet.com adresinden alabilirsiniz. İstanbul ili Türkiye’de en çok turist ağırlayan ikinci ildir. Şehirde iki büyük havalimanı bulunmaktadır. Hava, deniz, demiryolu ve karadan olmak üzere bağlantı noktalarına kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Şehirde yüzlerce konaklama ve eğlence merkezi bulunmaktadır. Her kesimden insanı kucaklayan ilde yaşamak ve dolaşmak oldukça kolay ve keyiflidir.


İstanbul Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27%C4%B0stanbul%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

İstanbul Haritada Göster

İstanbul

Uçuş Süreleri

  • Ankara 57 dakika
  • İzmir 56 dakika
  • Antalya 1 saat 8 dakika
  • Adana 1 saat 26 dakika
  • Trabzon 1 saat 41 dakika
  • Bodrum 1 saat 5 dakika
  • Dalaman 1 saat 8 dakika
antalya transfer