Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
İstanbul Konya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Konya Hava Durumu

( Konya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Konya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Konya Yerel Saati

09:39 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

462 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 6 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Sun Express, Atlas Global

İstanbul Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İstanbul uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Konya Gezilecek Yerler

Konya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz İstanbul Konya Uçuşları

İstanbul - Konya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ve dillere destan İstanbul. Kitaplara, dizilere, dillere ve akıllardan hiç eksik olmayan şehir. Her iki yakasında ayrı güzellik olan ilimiz her dilden, dinden insan barındırarak en güzel doğasını her insanın iliklerine kadar yaşatmaktadır. Buraya gitmek her insan için inanılmaz bir anı olacaktır. Orada aylarca kalmak bile yeterli olmayacaktır. Her mahallesinde her sokağında her semtinde başka güzellikler ile karşılagileceğimiz bir ildir burası. Kalabalık mı kalabalık bir il ancak bu gezip görülmeye engel değildir elbette. Bir aracınız olsun . gerisi İstanbul’da çünkü kendisi sürükler ordan buraya. Yeme, içme, konaklama her imkanı sunmaktadır. Tarihimize en büyük şahittir İstanbul. Yurtiçi Yurtdışı her yerden her ülkeden binlerce insan sadece İstanbul için ülkemizi ziyaret etmektedir. Avrupa Anadolu’da olmak üzere iki hava limanı olup şu an da üçüncü havalimanı için çalışmalar yapılmaktadır. Uçak Bilet Firmaları burada faaliyet göstermektedir. Uçak Fimalarının kuruluş yeri olan İstanbul her dönemde en uygun uçak bileti ile kendine ziyaretçi çağırmaktadır.

Hemen hemen tüm dünyadan İstanbula gelmek hava limanı sayesinde mümkündür. Üstelik maksimum beş altı saat yeterlidir buraya gelmek için. Aynı zaman ülkemizin diğer şehirlerine direkt uçuş sağlanmadığı durumlarda İstanbul yine burada devreye girmekte olup ilk uçak buraya gelmektedir. Bir saat en fazla bekledikten sonra diğer uçak ile istenilen yere seyahat olanağı sunmaktadır. Konya ilimizden İstanbul’a gitmek için kara yolu üzerinden sekiz saate ihtiyacınız olacaktır. Çünkü kara yolu üzerinde iki şehrin arası 709 km uzaklıktadır, ve bu biraz zaman kaybı olabilir. Ancak hava yolu tercih ederseniz 462 km uzaklıkta olup sadece . bir saate ulaşabilirsiniz. Hava limanında onlarca taksi bulunmaktadır her hangi bir taksi ile gitmek istediğiniz yere ulaşabilirisiniz. Özel aracınız var ise ve İstanbul’u bilmiyorsanı aracınızda navigasyon bulun durmanız gerekebilir. Büyük bir il İstanbul o yüzden zaman kaybetmeden gitmek için böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. En uygun uçak bileti için ultrabilet.com web sitesinden veya müşteri hizmetiyle görüşerek biletinizi alabilir, en yakın zamanda İstanbul Türkiye’nin cennetini gezebilirsiniz.


Konya Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer