Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
İstanbul Kars Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

45 Dakika

Kars Hava Durumu

( Kars )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Kars%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Kars Yerel Saati

09:24 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1190 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 5 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

İstanbul Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz İstanbul uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak İstanbul uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kars Gezilecek Yerler

Kars gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz İstanbul Kars Uçuşları

İstanbul - Kars uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Taşı toprağı altın olan İstanbul’a gitmek için İstanbul Kars uçak bileti fiyatlarına ultrabilet.com adresinden bakabilirsiniz. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’un nüfus sayısı da kendisi kadar büyüktür. İstanbul geçmiş tarihlerden beri gözde ve en çok sahip olunmak istenen şehirdir. Ünü ve güzelliği dünya çapındadır. Belediyelerin etkilediği bir sıralamada İstanbul Avrupa’da birinci ve dünyada altıncı sırada yer almaktadır.

Birçok şarkıya konu olan güzel İstanbul’a gitmek için en ucuz İstanbul uçak bileti seçeneklerine ultrabilet.com adresinden bakabilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. İstanbul kıtalar arası bir şehir olma özelliğinden dolayı yıllar boyunca farklı medeniyetlerin ilgisini çeken bir şehir olmuştur. Çıkarılan kazılar ve yapılan araştırmalara bakıldığında İstanbul’un geçmişi 400000 yıla kadar uzanmaktadır. İlk yerleşimlerin Kalkedon uygarlığına ait olduğu düşünülmektedir. Birçok medeniyetin başkenti olmuştur. İlk andan beri ışığını kaybetmemiş ve parlamaya devam etmiştir. İstanbul, anlatılmakla bitmeyecek bir destandır.

İstanbul Kars uçak bileti firmaları size bu iki şehir içinde en ucuz uçak bileti seçeneklerini ultrabilet.com adresinden temin edecektir. En hızlı şekilde uçak biletinizi aldıktan sonra size kalan ise İstanbul ya da Kars içinde bir gezintiye çıkmak olacaktır. İstanbul, bir gün değil bir ayda bile tamamen görülemeyecek sayıda tarihi yapıları topraklarında bulundurmaktadır. Bir şehir düşünün aynı gün içerisinde bir ucunda farklı bir iklimi ve mevsimi yaşıyorken; diğer ucunda tam aksini yaşayabilirsiniz. Tüm şehri yürüyerek gezmek ve tarihin izlerine tanık olmak istersiniz ancak bunu başaramazsınız. Büyüklüğü dışarıdan korkutucu gelse de bir kez oraya adım attığınızda İstanbul’un büyüsüne kapılmamak elde değildir.

Son birkaç aydır popülerliğine popülerlik katan şehir Kars’a Doğu Ekspresi ile gitmek haricinde farklı ulaşım yolları da deneyebilirsiniz. Doğu Ekspresinde yer bulamayanları en ucuz Kars uçak bileti seçenekleriyle ultrabilet.com adresinde bekliyoruz. Tarihi, doğası, yapıları ve sıcak insanlarıyla kesinlikle görülmesi gereken Kars, geçmişi ve bugünü ile dolu dolu bir şehirdir. Önemi yeni anlaşılmış gibi olsa da tarih boyunca birçok medeniyetin geçiş noktası olmuş ve her daim önemini korumuştur.

antalya transfer