Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Isparta Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Isparta Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Isparta uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Isparta Şehrinde Gezilecek Yerler

Isparta şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Isparta Uçuşları

Isparta şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Karasal iklimin geçiş noktasında olan Isparta’ya gitmek için ultrabilet.com adresinden Isparta uçak bileti seçeneklerine bakabilirsiniz. Tarihi geçmişte “Göller Bölgesi” olrak anılan Isparta, karasal iklimin geçiş noktasındadır. Ve konumu dolayısıyla bu şehirde birbirinden farklı iklimlerin görülmesine sebep olmaktadır. Yaz mevsiminde kurak ve düşük oranlarda da olsa nem görülmektedir. Kış mevsiminde ise serin ve kurak bir hava hakimdir. Mevsimler arasında geçiş esnasında sıcaklık oranı çok fazla düşmemektedir. Kış mevsiminde kar yağışı özellikle yaylalarında görülmektedir ancak kar çok uzun süre yerde kalmaz. Bunun yanı sıra Isparta, engebeli ve dağlık bir yapıya sahiptir. Yayla ve meralar da oldukça fazladır. Engeli bir toprak yapısına rağmen demiryolu, karayolu ve havayolu ulaşımı oldukça iyidir ve şehir merkezinden fazla uzakta değillerdi.

Isparta uçak bileti firmaları size piyasadaki en uygun bileti ultrabilet.com adresinden temin edecektir. Isparta ün olarak fazla ön planda olmayan bir şehir gibi algı yaratsa da bunun tam aksi söz konusudur. Pek çok doğal ve tarihi güzellikleri günümüzde hala içinde barındırması Isparta’yı gezilmesi gereken yerler arasında bulundurmanıza sebep olacaktır. Yalvaç ilçesine 5 kilometre uzaklıkta olan Men Tapınağı ilk akla gelen ziyaret noktasıdır. Men Tapınağı, Ay Tanrısı Men’e ithaf edilerek yapılmış bir tarihi yapıdır. Etrafından birden fazla da yapı bulunmaktadır. Tek bir gününüzü oraya ayırmanız gerekecek kadar tarihi detaylara sahiptir.

En ucuz Ankara, İstanbul, Konya, Isparta uçak bileti için ultrabilet.com adresine bakabilirsiniz. Isparta’da gezilecek yerlerden bir tanesi de Helenistik dönemin izlerini taşımakta olan, Antik Kentler’dir. Turistlerin bu şehre geldiğinde ilk uğradığı yerlerden bir tanesidir. Mitolojik tanrılara ithaf edilen ve onlar için yapılan eserlerden bir tanesi de Artemis için inşa edilen Hoyran Adası ve Kaya Mezarlarıdır. Eski yapıların yanı sıra müzelere ilgi ve merakı olanların da gidebileceği çok fazla yer bulunmaktadır. Isparta tarihi ve bugünü hakkında bilgi almak isteyenler Isparta Müzesi, Uluborlu Müzesi ve Yalvaç Müzesi’ni ziyaret etmelidir. Bugün adıyla ülke çapında duyulmuş olan St. Paul Yürüyüş Yolu ise yine bir geçmişin izini taşıyan ve görülmesi gereken yerlerdendir.


Isparta Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Isparta%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Isparta Haritada Göster

Isparta

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat
  • Ankara 55 dakika
  • İzmir 54 dakika
  • Antalya 37 dakika
  • Adana 1 saat 4 dakika
  • Van 1 saat 59 dakika
  • Diyarbakır 1 saat 37 dakika
antalya transfer