Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Hizmetlerimiz - Ucuz Uçak Bileti

Münferit Uçak Bileti

İhtiyacınız olan uçak biletini kolay sistemimiz sayesinde sadece tüm hava yolu firmalarını 2 adımda Amadeus rezervasyon sistemi alt yapısı ile kolayca en uygun fiyatla satın alabilirsiniz. İç hat  ve dış hatlarda gideceğiniz noktayı uçuş arama formumuzdan aratarak hava yolu fiyatlarını karşılaştırabilir uçak bileti harcamalarınızda ciddi avantajlar sağlayabilirsiniz. Tüm hava yolları ile uçuş aratarak ihtiyacınız olan en uygun fiyatlı bileti satın almak için Uygun uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Uçak Bileti

Şirketinizin başta uçak bileti olmak üzere tüm seyahat ihtiyaçları için size özel tanımlayacağımız kurumsal üyeliğiniz aracılığı ile yada sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığı ile uçak biletlerinizi satın alabilir, otel rezervasyonlarınızı ve transfer ve benzeri tüm ihtiyaçlarınızı size özel fiyatla gerçekleştirebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak Kurumsal müşteri olma talebinizi iletebilirsiniz.

Grup Uçak Bileti

Gezileriniz, aile gezileriniz, okul seyahatleriniz, bayi toplantılarınız ve bunun gibi 10 kişi ve üzeri yapacağınız seyahatler için deneyimli personellerimiz uçuş yapacağınız destinasyon için tüm hava yolu firmalarından fiyat talep edilerek en uygun fiyatlı grup uçak bileti rezervasyonunuzu ultrabilet.com aracılığı ile yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için Grup uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Acenteler için Online uçak bileti sistemi

Acenteler için yazılım alt yapımızı paylaşmak sureti ile size online mecralarda ultrabilet.com acentesi olmanın yolunu açıyoruz. Online sistem ile ilgili tüm işlemlerinizi çok uygun fiyatlarla tamamlıyor acentemiz olarak web sitemizde paylaşıyor. Çağrı merkezi satışlarında şehrinizden gelen talepleri acentenize yönlendiriyoruz. Ayrıca kazan kazan sistemimiz ile alt acentelerinize yazılım pazarlayarak ve pazarladığınız yazılımdan ve satılan her biletten siz de komisyon kazanarak gelir elde edebiliyorsunuz.

antalya transfer