Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Giresun Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Giresun Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Giresun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Giresun Şehrinde Gezilecek Yerler

Giresun şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Giresun Uçuşları

Giresun şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinin şirin ama aynı zamanda biraz hırçın bir kenti olan Giresun’a gitmek için Giresun uçak bileti fiyatlarını ultrabilet.com adresinden öğrenebilirsiniz. Giresun, tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir kentimizdir. Kent, Karadeniz bölgesinin en sert iklimlerine sahip bölgede olup, denize kıyısı olup da kar yağan ender şehirlerimizden birisidir. Şehrin en önemli özelliklerinden birisi tarihi ve kültürüdür. Özellikle bu şehir geçmiş zamanlarda birçok Hristiyan devletinin kontrolü altında olmuştur. Bu sebeple de bölgede ciddi bir şekilde Rum kültürünün etkileri görülmektedir. Özellikle de mimari ve sokak kültürlerinde bu etkiyi görmek gayet mümkündür.  Ek olarak bu şehrimiz Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümüne denk gelen yerdedir. Bu bölge gayet bol yağmur alan bir bölge olduğu için, kışları oldukça soğuk geçer.

Giresun uçak bileti firmaları size en uygun bilet seçeneklerini sunacaktır. Rum devletlerinin bölgeye el atmamasından önce Giresun bölgesi ahalisi eski kayıtlarda tarım yapan ancak aynı zamanda savaşçı köylüler olarak biliniyordu. M.Ö. 7. Yüzyılda bölgeye gelen Rum devleti kuvvetleri bölgede Tzan (Laz) adında bir milletin yaşadığını ve bu milletin gayet savaşçı bir ırk olduğunu tarihi kayıtlarda yazıyordu. Bölgedeki halk birçok kez devletlerin işgaline direnmiş olsa da, özellikle Makedonya Kralı İskender tarafından işgal edilince büyük ölçü de güçlerini yitirdi. Sonrasında bölgeye gelen Romalılar ile bölgenin hızlı bir şekilde Rumlaşma süreci başladı. Sonrasında bölgedeki kabilleler hızlı bir şekilde ya tarih sahnesinden silinip gittiler ya da asimile olarak Rum köylüsü halini aldılar.

Antalya, İzmir, Bursa, Giresun uçak biletinizi ultrabilet.com adresinden temin edebilirsiniz. Bu şehir sonraki zamanlarda önemli bir Rum şehri haline gelmeye başladı. Özellikle Pontus Rum Devleti bölgede hükümdar olmaya başladıktan sonra Giresun, Doğu Karadeniz içerisinde ki en önemli başkentlerden birisi konumuna geldi. Pontus Devleti’nin (Roma Devleti’nin verdiği rivayet edilmektedir.) bu şehre para basma yetkisi bile verdiği ve bağımsız olarak diğer bölgelerden ayrı bir şekilde karar alma yetkisine bile sahip olduğu kaynaklarda yazılıdır. Bu kaynaklara göre de Pontus Devleti için en önemli toprak ağalarının ve ordusunu oluşturan asker sınıfının yaşadığı kent olarak da tarih kayıtlarında yer almıştır. Aynı şekilde Roma döneminde de doğu sınırı ili olan bu kentin nüfusu 128.779 kişidir.


Giresun Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Giresun%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Giresun Haritada Göster

Giresun

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 33 dakika
  • Ankara 1 saat 8 dakika
  • İzmir 1 saat 49 dakika
  • Antalya 1 saat 34 dakika
  • Adana 1 saat 10 dakika
  • Bursa 1 saat 33 dakika
  • Balıkesir 1 saat 42 dakika
antalya transfer