Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Ucuz Germanwings Uçak Biletinin tek adresi ultrabilet.com - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Ucuz Germanwings Uçak Biletinin tek adresi ultrabilet.com

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Ucuz hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ucuz Kampanyaları

Ucuz ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/single-firma.php on line 98

Ucuz Hakkında

Ucuz firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Almanya merkezli bir hava yolu şirketi Germanwings’in genel merkezi ise Köln-Bınn Havaalanında bulunmaktadır. Kurulduğunda ilk adı Eurowings olan hava yolu şirketinin adı 2002 yılında değişmiş ve halen kullanılmakta olan Germanwings adını almıştır. Almanya’nın önde gelen ve bilinirliği yüksek olan bir hava yolu şirketidir aynı zamanda Lufthansa’ya aittir. Germanwings hava yolu şirketi, Almanya ve Avrupa içinde hizmet vermektedir. 29 civarında Airbus uçağı ile sefer düzenlemektedir. 2000’den fazla görevli çalışmaktadır. 100’den fazla bölgeye sefer düzenlemiştir ve toplamda 86 uçak vardır. 66 noktaya düzenli olarak sefer düzenlemektedir. 2013 yılı içerisinde Germanwings tam olarak 16 Milyon civarında yolcunun taşımasını yapmıştır.

Germanwings Hava Yolları, ülkemizde sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da seferlerine devam etmektedir. Genel olarak ise Avrupa’ya açılan bir hava yolu şirketidir. Almanya merkezli Germanwings Hava Yolu şirketi Türkiye’ye en fazla seferi yaz aylarında yapmaktadır. Ucuz bilet seçeneği ile çok uygun fiyatlar karşılığında Türkiye’den Almanya’ya gidebilirsiniz. Belirli dönemlerde ise Adana’ya da sefer düzenlemeye devam etmektedirler. Zaten Germanwings hava yolu şirketi Almanya’da yaşayan Türkler sayesinde ülkemizden oldukça büyük ilgi görmektedir.

Germanwings uçak bileti check-in işlemlerinde diğer hava yollarının tek seçenek sunmasının aksine yolcularına oldukça fazla check-in seçeneği sunmaktadır. Havaalanı, elektronik ortam ve mobil üzerinden check-in işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Online işlemler için tek ihtiyacınız olan bir rezervasyon kodu olacaktır. Germanwings hava yolunun resmi adresinden check-in işlemleriniz hakkında tüm adımları halledebilirsiniz. Check-in işleminizi, uçak biletinizi aldıktan 72 saat içinde ve uçuşa 3 saat kala check-in işleminizi halledebilirsiniz.

Dünya çapında büyük havaalanlarına uçuşu olan Germanwings Hava Yolu şirketi ile ucuz bilet seçeneklerini yakalamak için takibi yapılmalı ve hızlı davranılmalıdır. Karlı ve konforlu uçuş hakkı tanıyan Germanwings ile yolculuk yapmak için tarihinizin esnek olması ve erken rezervasyon sayesinde en uygun uçak biletinizi bulmak mümkündür. Uygun fiyatlı yolculukların merkezi gibi görülür ve bunun için en hesaplı bilet seçeneklerini yolcuları ile buluşturur. En büyük artısı ise tüm bu uygun fiyatlarının yanında sunduğu düşünceli ve temiz bir hizmeti benimsemiş olmasıdır.

Germanwings, tüm yolcularına bir el bagajı seçeneği sunmaktadır. Bu el bagajınız en fazla 8 kilogram olmalıdır ve 55z40<20 cm boyutlarında olması zorunludur. Belirlenen sınırları geçen her bagaj üzerinden ek bir ücret talebi olacaktır. Bunun dışında bilgisayarınızı ve kol çantanızı ayrıca alabilirsiniz. Toplamda bagaj hakkı ise 23 kilogramdır. Germanwings hava yolu dış hatlar uçuşlarında 30+8 kilogram bagaj hakkı tanımaktadır. Farklı firmalar ile kıyaslandığında ve uygun fiyatlı bilet seçenekleri düşünüldüğünde oldukça iyi bir bagaj hakkı sunmaktadır.

Germanwings uçak bileti firmaları size koltuk konusunda da oldukça yardımcı olacaktır. Yolcu memnuniyeti konusunda hassas olan firma rezervasyon süresi içinde istediğiniz koltuğu alma hakkını size tanımaktadır. Çağrı merkezinden rezervasyon yaptığınızda ise ilgili görevliye istediğiniz koltuğu belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemleri yapmayıp son ana bırakırsanız eğer havaalanında size uygun koltuklardan bir tanesi seçilecektir. Koltuk seçenekleri arasında bacak mesafesine göre değişiklik gösteren koltuklar ya da ön sıralardan boş ve seçebileceğiniz koltuklar bulunmaktadır. Seyahatinize göre seçeceğiniz koltuklar çok nadir de olsa ek bir fiyatlandırmaya girebilir. Germanwings uçuşlarınızı biletlendirirken ek bir ücret talep etmez.

Germanwings Hava Yolu şirketi yemek ve içecek konusunda da hassas ve özenli davranmıştır. Ekonomi yolculuğunu seçen yolcularına biletlerle uygun fiyatlarda yiyecek ve içecek sunmaktadır. Ödeme konusunda seçeneklerini vardır. Germanwings bulunduğu ülkede ucuz uçak biletleri ile yükselmiş olmasına rağmen yolcularına kaliteli bir hizmet sunmaktan geri kalmıyordur.


Ucuz check-in işlemleri Ucuz Check-In İşlemleri

Ucuz check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Ucuz check-in işlemleri Ucuz Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Ucuz bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Ucuz check-in işlemleri Ucuz Koltuk Seçimi

Ucuz koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.


Ucuz check-in işlemleri Ucuz Yiyecek İkram

Ucuz yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

antalya transfer