Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Germania Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Germania hava yolu firması ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Germania Kampanyaları

Germania ile ilgili kampanyaları takip edin, ucuz uçak bileti ile seyahat edin.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/single-firma.php on line 98

Germania Hakkında

Germania firması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda ki makalemizi okuyabilirsiniz.

Germania Havayolları, Almanya merkezli güçlü ve eski bir havayolu şirketidir. 1986 yılında Berlin şehrinde kurulan Germania Havayolları ilk olarak Boeing 737-300 ile uçuşunu gerçekleştirmiş ve yaklaşık 10 yıl boyunca aralık vermeden seferlerine devam etmiştir. 50’den fazla uluslararası uçuş gerçekleştirmekte olan Germania, her geçen zamanda biraz daha yükselmiş ve adının değerini yükseltmiştir. Germania Havayolları, Orta Doğu ve Avrupa seyahatleri için tartışılmaz bir markadır.

Dünyadaki bir çok ülkeye uçuşlar gerçekleştiren Germania, dur durak bilmeden yayılmaya devam etmektedir. 150’den fazla ulaşım noktasına ulaşmaktadır. Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya gibi yerlere hakimiyeti oldukça fazladır. Ülkemizde ise Karadeniz Bölgesinden Samsun ve Trabzon çıkışları bulunmakla beraber Kayseri, Gaziantep, Adana, Antalya ve Kütahya’da da varlığını sürdürmektedir.

Germania Havayollarında 18 tane uçak bulunmaktadır. Bunların on tanesi Boeing 737 ve sekiz tanesi ise Airbus A319 tipi uçaklardır. Germania Airline Havayolları, 24 ülkeye – 42 destinasyona sefer düzenlemektedir.

Germania Havayolu, yolcularına gidecekleri konuma göre ücretsiz bagaj ağırlığını ayarlamaktadır. Örneğin genellikle 20 kilogram olan bagaj hakkı, Beyrut’a yolculuk edecek biri için 25 kilogram olmaktadır. Aynı zamanda gidiş-dönüş biletlerinde aradaki süre 28 günü aşıyorsa bagaj sınırı 32 kilograma kadar çıkmaktadır. Tüm bu seçenekler yolcuya yeterli olmadığında ise ek ücret talep ederek bagaj hakkı satın alınabilir. Bagaj sınırını aşan yüklerde ek ücret alınmış bile olsa hiçbir güvenlik garantisi verilmemektedir. El bagajınız ise 6 kilogramdan fazla olmamalıdır. Ancak yanınıza ek olarak bilgisayar ve kol çantası almanız mümkündür.

Germania Havayolu uçak biletinde online check in seçeneği yoktur. Bu yüzden 2 saatlik bir süre içinde check in yaptırmak zorundasınız. Son 45 dakika kala tüm işlemlere kapanırlar ve geciktiğiniz zaman uçuş hakkınız iptal olmaktadır. Online check in olmayan Germania şöyle bir seçenek sunmakta; uçuşunuzdan bir önceki gün az bir tutar karşılında check in yapabilirsiniz.

Uçuşlardan tam 48 saat öncesinde koltuk rezervasyonu yapabilmeniz gibi güzel bir seçenek vardır. Hatta 10 Euro ek ücret ödediğinizde istediğiniz koltuğunu seçebilirsiniz. Uçak içinde acil çıkış kapılarının yanında bulunan koltukları rezervasyon yapmanız ise mümkün değildir. Rezerve olmayan diğer koltuklar ise konforlu koltuklardır. Bu koltukları öncelik verilecek yolcular için ayırmaktadırlar.

Germania Havayolunda servis edilen yiyecek ve içecekler genellikle sefer durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra uçaklardaki yiyecekleri ve alkolsüz içecekleri bilet fiyatına dahil etmişlerdir. Bu durum sadece Charter seferlerinde değişebilir. Daha doğrusu tur operatörüne göre bir değişiklik gösterebilir. Yiyecek ve içeceklerin dahil olmadığı yolculuklarda ise ücret ödeyerek her birini satın almanız mümkündür.

Germania Airlines uçak bileti firmaları ayrıcalığı ile  seyahat etmek için ultrabile.com adresinden faydalanabilirsiniz. 24 uçak filosu ile hizmet vermekte olan Germania için yolcularının memnuniyeti oldukça önemlidir ve belki de bu yüzden köklü bir firma olarak hala ayaktadır. Yolcularının her anını rahat ve konforlu geçirmesi için uçuşlar anında oldukça fazla imkan ve seçenek sunmaktadır. Her anlamda imkan ve rahatlık sunmakta öncü olan Germania Havayolları, yolculuk anında 3 Euro gibi düşük bir fiyata yolcularına kulaklıkta temin etmektedir. Çünkü kendi bünyesinde barındırdığı müzik seçeneği oldukça fazladır ve yolcularının huzurlu bir yolculuk yapması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. İstediğiniz bir kanaldan müzik ya da radyo dinleyebilir, televizyonda istediğiniz bir programı izleyebilir veya film izleyebilirsiniz. Tabi ki çocuk yolcuları görmezden gelmemiş ve onlar içinde yaşlarına uygun olan bol seçenekli çizgi film izleme imkanı da sağlamıştır. Müzik seçeneklerinde ise oldukça farklı kategoriler bulundurarak yine her yolcusuna özel hissettirmeyi amaçlamışlardır.


Germania check-in işlemleri Germania Check-In İşlemleri

Germania check-in işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Germania check-in işlemleri Germania Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Germania bagaj hakkı ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda ki yazımızı okuyunuz.


Germania check-in işlemleri Germania Koltuk Seçimi

Germania koltuk seçimi ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.


Germania check-in işlemleri Germania Yiyecek İkram

Germania yiyecek ve ikram ile ilgili bilmeniz gerekenleri mutlaka okuyunuz.

antalya transfer