Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Gaziantep Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Gaziantep Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Gaziantep uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Gaziantep Şehrinde Gezilecek Yerler

Gaziantep şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Gaziantep Uçuşları

Gaziantep şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Eğer tarihi olarak çok derin bir geçmişe sahip olup, aynı zamanda hem sanayi hem de kültürel bakımdan gelişmiş kaç şehir var diye sorulsa, emin olmak gerekir ki içlerinde mutlak suretle Gaziantep şehri de vardır. Cazibeli şehir Gaziantep’e gitmek için ultrabilet.com adresine girebilir ve Gaziantep uçak biletlerini inceleyebilirsiniz.  Bu şehir şuanda en eski yerleşim yerlerinden biri olarak tarihi miras konumunda bulunmaktadır. Şehrin tarihi çok derin olduğu gibi, Türkiye’nin en kalabalık sekizinci şehri olarak da sıralamalara girmiştir. Ek olarak şehir Güneydoğu Anadolu bölgesi içinde sanayi ve kalkınma anlamında gelişmişlik açısından birinci sıradadır. Bu şehrin diğer bir özelliği de, geçmişe dayanan tarihinden ötürü mutfak kültürünün oldukça gelişmiş ve zengin bir yapıda olmasıdır. Ayrıca şehir köklü bir futbol geçmişi ile kulübüne de sahiptir.

En ucuz uçak biletlerini Gaziantep uçak bileti firmaları size sunacaktır. Şehrin ismi de kendisi gibi gizemli ve eskidir. Eski zamanlarda derebeyleri ve toprak ağalarının yaşadığı bölge olması sebebiyle adını Hitit dilinde han toprağı kelimesi olan Hantap isminden gelmektedir. Zamanla ve medeniyetler bölgeye yerleşmeye başladıkça Gaziantep şehrine dönüşü önce ayıntap ismi ile olmuş, sonrasında ise antap ve Antep gibi kelimelerle bugünkü halini almıştır. Arapça dilinde pınarın gözü olarak bilinse de, bazı dillerde ayıntap parlayan şehir ve güzel çeşme olarak da geçmektedir. Şehrin esas ismini bölgede eski zamanlarda yaşamış olan Kral Ayni’den aldığı da söylenmektedir. Şehrin tarihi o kadar geçmişlere dayanır ki neredeyse ilk çağ dönemlerinden kalan kalıntılar bile bulunmuştur.

Ankara, Antalya, İzmir, Gaziantep uçak biletlerine ultrabilet.com adresinden ulaşabilirsiniz. Şehrin en önemli antik kalıntısı ise, Zeugma antik kentidir. Bu kentte bulunan tarihi eserlerden bazıları M.Ö. 6 yüzyıla kadar gittiği bilinmektedir. Bu ilk çağ mezozoik dönemlerinin olduğu dönem olduğu için, şehrin altında çok sayıda tarihi eser ve kalıntı olduğu söylenmektedir. Şehir genel olarak arkeolog ve tarihçilerin de uğrak yerlerinden birisidir. Geçmiş zamanlarda yapılan araştırmalara göre Zeugma anti kenti gibi en az yirmi tane daha kentin, toprak altında olduğu ve çıkarılmayı beklediği belirtilmiştir. Şehir bitki örtüsü ve doğasıyla da eşsiz bir yapıya sahiptir. Özellikle meşe ormanları ile meşhur Gaziantep, valilik tarafından ormanları korunmaya alınmıştır. Nüfusu ise 1.974.836 kişidir. Gaziantep uçak biletleri için ultrabilet.com adresine girebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.


Gaziantep Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Gaziantep%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Gaziantep Haritada Göster

Gaziantep

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 37 dakika
  • Ankara 1 saat 10 dakika
  • İzmir 1 saat 43 dakika
  • Antalya 1 saat 17 dakika
  • Adana 44 dakika
  • Trabzon 1 saat 8 dakika
  • Sivas 54 dakika
antalya transfer