Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Gaziantep Tahran Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Gaziantep Tahran Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

30 Dakika

Tahran Hava Durumu

( Tahran )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Tahran%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Tahran Yerel Saati

12:51 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1267 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat 11 Dakika

Popüler Hava Yolları

Thy, Pegasus, Atlas Global

Gaziantep Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Gaziantep uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Gaziantep uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Tahran Gezilecek Yerler

Tahran gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Gaziantep Tahran Uçuşları

Gaziantep - Tahran uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Gaziantep ili Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesi arasında kalmaktadır. Eski adı Antep olan şehir 1. Dünya savaşında halkın hiç bir destek almadan Fransızları işgalinden kurtarmayı başarmıştır. Mustafa Kemal Atatürk bu kurtuluş mücadelesine sessiz kalmamış. 1921 yılında Gazi unvanı alması için meclise tekli. Sürmüş ve çok zaman geçmeden meclisten karar çıkmıştır. Güneydoğu Bölgesinde en fazla nüfusa sahip olan ildir. Aynı zamanda Türkiye genelinde nüfus bakımından en kalabalık altıncı şehri Gaziantep’tir. Gelişmesiyle ve sanayisiyle birinci sırayı korumaya devam etmektedir. Şehir merkezi iki metropol ilçeye ayrılmıştır. Bunlar; Şahinbey ve Şehitkamil’dir. Dünyanın en eski kentlerin biride Gaziantep ılıdır. Ticaret ve sanayi de çok büyük ve önemli bir yer tutmaktadır. Gaziantep liman kenlerine yakın olması da şehir önemli bir avantajdır. Gaziantep ilimizi simgeleyenler; Kalesi, Baklavası, Antepfıstığı, Zeugma ve Bakırcılıktır.

İran İslam Cumhuriyeti’nin başkenti olan Tahran da günümüzde çok genç bir şehirdir. İlk başkentlik görevini 1876 yılında Ağa Mehmet Han tarafından almıştır. Bu üstlendiği sorumlulukla şehir büyümeye ve gelişmeye başlamıştır. O zamanlarda Tahran çok küçük bir yerdi ve Rey şehri daha büyük ve gelişimi olmasıyla Tahran buranın sadece bir kasabası olarak görülmekteydi. Şimdi ise burası Tahran’ın sadece bir bölgesi olarak geçmektedir.

Tahran ilk nüfus alımını 1l979 yılında İran İslam Devrim’inden sonra gerçekleşir. O tarihlerde nüfus yaklaşık 14 milyona çıkmıştır. Günüme kadar bu nüfus artışı devam etmektedir.

Gaziantep ile Tahran arasında ortak projede buluşmak için yakın tarihte Gaziantep Belediye Başkanı Tahran şehrine ziyarete gitmiştir. Ticaret ilişkileri daha sıklaştırmak ve aynı çalışmalarda bulunmak istemektedirler. Gaziantep havalimanından Tahran şehrine direkt uçuş sağlama şu an için mevcut değildir. Bu yüzden Uçak Bilet Firmaları Gaziantep Tahran diye uçak bileti gerçekleştiri ancak İstanbul aktarmalı bir şekilde gerçekleşmektedir.

En ucuz uçak biletleri her sezon kendini yenilemektedir. En uygun uçak bileti için ultrabilet.com web sitesiniz inceleyebilir veya müşteri hizmeti ile görüşerek Gaziantep Tahran hava ulaşımı ile detaylı bilgileri alabilirsiniz. Tarih öncesi uçak bilet rezervasyonları daha avantajlı olacaktır.

antalya transfer