Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Gaziantep Konya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

Son Bilet Rezervasyonu

30 Dakika

Konya Hava Durumu

( Konya )
Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Konya%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 277
°C

Konya Yerel Saati

09:45 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

441 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 5 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

Gaziantep Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Gaziantep uçak bileti alternatiflerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Gaziantep uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Konya Gezilecek Yerler

Konya gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Gaziantep Konya Uçuşları

Gaziantep - Konya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Gaziantep ilimiz Güneydoğu Anadolu Bolgemizdedir. Bölgenin, ilk uygarlıklarının doğduğu, Mezopotomya ve Akdeniz arasında bulunmaktadır. Gaziantep tarih öncesi çağlardan bu yana insan topluluklarına yerleşme yeri olmuştur. Tarihi İpek Yolunun da buradan geçmiş olması ilin önemini ve canlılığını devamlı olarak korumasını sağlamıştır. Gaziantep için tarih boyunca atlatmış olduğu devirleri sıralayacak olursak; Kalkolitik, Paleolitik, Neolitik dönemler, Tunç Çağı, Hitit, Med, Asur, Pers, İskender, Selefkoslar, Roma ve Bizans, İslam-Arap ve İslam-Türk şeklinden sıralanabilir. 1. Dünya Savaşına da şahitlik eden ilimiz önce Ingilizler daha sonra da Fransızlar tarafından işgale uğramışlardır. Gaziantep Savunması’nı hepimiz biliriz bu halk hareketi dünyaca duyulmuş ve Türkiye için büyük önem taşımaktadır. Ulusal Kurtuluş Savaşı tarihimizde yiğitlik, kahramanlık ve fedakarlığın ulaşılmaz abidesi olmuştur. Gaziantep Savunması, eşsiz kahramanlığı ile hem kendini hem de Güneydoğu Anadolu’ yu düşman işgalinden kurtarmıştır, buradan Turk halkinin birlik ve beraberliğine şahit olmaktayız.

Gaziantep ilimize üç yoldan yoldan ulaşım saglanmaktadir. Kara, demir veya hava yolu ile ulaşım gerçekleşmektedir. Uçak Bilet Firmaları‘nın da yogun faliyet gösterdiği hava limanı kente 20 km uzaklıktadır.  Burada şehir merkezine gitmek için taksi, servis araçları veya özel aracınız ile ulaşım saglayabilirsiniz. Burada iklim genelde Akdeniz iklimi hakimdir. Yöresel olan İçli Köfte, Çiğ Köfte, Ekşili Ufak Köfte, Malhıtalı Köfte, Yoğurtlu Ufak Köfte denemeden ayrılmak doğru olmaz.

Arasında 560,1 km yaklaşık altı buçuk saat olan Gaziantep Konya‘a gitmek icin ister kara yolunu isterseniz de hava yolunu tercih edebilirsiniz. Ancak Kara yolundan altı bucuk saat süren yol hava yolu ile sadece bir saat sürmektedir. Ozellikle kis aylarında yolculuk sik sik yapan öğrenciler icin en uygun uçak bileti ile rahatlıkla en kısa zamanda burada olma şansı oluyor. Burada yaz ayları icin giden bir yolcu icin tarih öncesi almış olduğu bilet ile yine en uygun sekilde uçuş saglayabilmektedir. En ucuz uçak biletini ultrabilet.com web sitesinden veya müşteri hizmeti ile görüşerek ayarlayabilirsiniz. Türkiye icin büyük onem taşıyan bu iki ilimiz her mevsim gezmeye ve görülmeye müsaittir.

 


Konya Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

antalya transfer