Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ajax_login_init' not found or invalid function name in /home/ultrabilet/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Eskişehir Uçak Bileti 32 TL'den Başlayan Fiyatlarla ultrabilet.com'da
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?
Lütfen kalkış noktasını açılan listeden seçiniz.
Lütfen varış noktasını açılan listeden seçiniz.

En Uygun & Ucuz Eskişehir Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Eskişehir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Eskişehir Şehrinde Gezilecek Yerler

Eskişehir şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


En Ucuz Eskişehir Uçuşları

Eskişehir şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Öğrenci kenti olarak anılmaya başlanılan Eskişehir’e gitmek için ultrabilet.com üzerinden Eskişehir uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bu şehrimiz bilindiği üzere hep ilklere öncülük etmiş bir şehrimizdir. Özellikle Eskişehir son zamanlarda üniversite kenti olarak bilinmektedir. Şehrin nüfusunu büyük çoğunlukla öğrenciler oluşturmaktadır. Bu sebeple bu şehir turizm şehrinden çok bir öğrenci kenti olma vasfını taşımaktadır. Şehrin kendine özgü birçok özelliği olsa da, şehir genel olarak kültür festivalleri ve üniversite festivalleri ile meşhur bir kentimizdir. Şehrin ayrıca en önemli özelliklerinden birisi de Türkiye’nin beşinci büyük şehri olmasıdır. Burası 1993 yılında çıkan Büyükşehir kanunu ile Büyükşehir Belediyesi haline dönüşmüştür. Şehrin önemli özelliklerinden birisi de, devlet için önemli merkezlerin bulunduğu bir şehir olmasıdır. Ayrıca şehrin içinde porsuk çayı da geçmektedir. Ucuz Eskişehir uçak bileti bulmak artık ultrabilet.com sayesinde çok kolay.

Şehrin kendine ait bir yemek kültürü olsa da, çok fazla bir yemek çeşitliliği yoktur. Yine de Eskişehir ilinde tadılmaya değer bir sürü yemek çeşidi de mevcuttur. Eskişehir uçak bileti firmaları sizin için en uygun uçak biletini temin edecektir. Özellikle bu şehrin en güzel lezzetlerinden olan Kalabak suyu, Çibörek, Lületaşı, Met helvası, Nuga helvası, Haşhaşlı çörek gibi birçok yemeğe de ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin gezilip görülecek yerleri merkezden uzak olduğu için genellikle turistler turlar veya şahsi arabaları ile bölgeyi gezmektedirler. Özellikle şehir merkezinde çok fazla öğrenci olduğu için, turizm genellikle şehrin dışında yapılmaktadır. Porsuk Çayı etrafındaki oteller ve pansiyonlar özellikle hem öğrenciler hem de aileleri için önemli bir dinlenme yeri olma özelliğini de taşımaktadır.

Antalya, Ankara, Eskişehir uçak bileti için ultrabilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu ilimizin tarihine baktığımız zaman da onlarca devletin Eskişehir üzerinde etkisinin olduğunu görmekteyiz. Özellikle tarihi yerler de birçok Hitit ve Frigler dönemine ait eserler bulunmaktadır. Zaten şehir UNESCO kültür mirası kapsamında koruma altında olduğu için, birçok noktasında hala arkeolojik kazıların devam ettiği bilinmektedir. Son zamanlar da şehre yabancı turistlerinde gelmeye başlamasıyla turizm gelirleri artış göstermeye başlamıştır. Şehir antik ve orta çağ devirlerinde yunanca eski yıkık şehir anlamına gelen Dorylaion ismiyle bilinmekte idi. Sonrasında Müslüman kontrolüne geçen şehrin adı buradan tercüme ile şuan ki adını almıştır. Şehir okuma ve yazma oranı en yüksek ilimiz olup, şehrin nüfusu ise son ölçümlere göre 826.716 kişidir.


Eskişehir Hava Durumu

Gün
Maks
Min

Warning: file_get_contents(): Couldn't resolve host name in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: file_get_contents(http://query.yahooapis.com/v1/public/yql?q=select+%2A+from+weather.forecast+where+woeid+in+%28select+woeid+from+geo.places%281%29+where+text%3D%27Eski%C5%9Fehir%2C+tr%27+%29and+u%3D%27c%27&format=json): failed to open stream: operation failed in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 316

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ultrabilet/public_html/wp-content/themes/ucakbileti/functions.php on line 319

UltraBilet Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Eskişehir Haritada Göster

Eskişehir

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 45 dakika
  • Ankara 46 dakika
  • İzmir 56 dakika
  • Antalya 55 dakika
  • Adana 1 saat 11 dakika
  • Trabzon 1 saat 33 dakika
  • Gaziantep 1 saat 23 dakika
antalya transfer